65-46 DT' yi Boyadık. İşte Beklenen Fotoğraflar...!!!

Arkadaşlar geçen günlerde bizim 65-46' nın jantlarını ve şasesini boyadık. Kaportasınada pasta cila yaptık. Yeni gibi oldu. Boyası çok güzel oldu. Bir tek kabinde ufak tefek yerler kaldı. Onlarıda ilerki günlerde boyayacağım... Bakalım siz yeni halini beğenecekmisiniz..? oksa-*
image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: 65-46 DT' yi Boyadık. İşte Beklenen Fotoğraflar...!!!

güzel resimler erkan
babama bizim 70in gövdeyi boyattıralım dedim satışta sorun çıkarırlar dedi bizim burda gövde boyası çoooooooooook önemli
65-46 nın lastik numaraları kaç ? 60-66 dan daha büyük duruyor 70 lik tekerleri takılı heralde

Süper olmuş Erkan.Bende bizim 65 ' e yapmayı düşünüyorum ama sadece jantlara...
Lastiklere yapışan boyayı nasıl çıkardınız

Hakkaten süper olmuş,arkadaşlar claası boyamamış ya 65-46 ' yı boyamış.Zaten yeni bir motor değil,yavaş yavaş tedavülden kalkan motorlardan.
Bence gayet hoş olmuş.

Yorumlar için teşekküler arkadaşlar...;)
@Mustafa: Biz boyadık. Tamamen bize ait. Ben, Ercan ve Amcam boyacıyız..:D
@Meriç: Valla bende kara kara düşünüyorum. Heralde geri geriçekicem bu sene...:D
@Akgül: Bizim 70-66 o motor. Sadece ince tekerleri takılı ayçiçek çapası için...;)
@Ağır Abi: Onu biz ufak işlere kullanıyoruz. Lastik almayız. 70-66 ' ya alırsak. Ondan çıkanları 65 ' e takarız...;)
@mrram: Valla bilmiyorum. Şuan ne kadardır...
@Mehmet: Kabini değiştirmeyiz. Kabini güzel sadece bi boya aatıcam beyaz yerlerine tamamdır...;)
@Poyrazlı Salih: Biz boyadık. Çok güzel oldu. Bence satınca daha çok para eder. 70-66 ile 65-46 ' nın lastikleri ve janları aynı...;)
@Özgür: Bence sende yap. Lastiklerin kenarlarına iki sıra bant çektik. Sonra gress yağ sürdük. İki kere ot biçtik. Boya moya kalmadı...:D

abi güzel olmuşta sana bir sır verim bendede 65-46 var ona 60-66 lastigi tk ama egri tırnak manyak sekilde çekiyor büyük lastik hem çok yakıyor hemde motor çekişte zorlanır
birde ben 70-66 orj kabınını buldum taktım
klimalı falan manyak oldu benım traktor simdi aynı 2003 2004 gibi....