7030 ile kotu ve iyi dusuncelerim

ilk sikayetimle baslayam
*cok fazla yakıyo 10 saatte 480 lt mozot
*yedek parcası bulunmuyo
*servisi cok gec geliyor sadece 1 hafta motor yatiyo
*boylu oldugundan her yere sıvmıyor (orn: saya altına :D)
*cok buyuk oldugunda normal cizilere giremiyo :(
memnum yanlarım
*batti derti yok
*lazer TEsviye cok rahat yapıyo (sadece arkrabalrin yerine gittim 15000ytl getirisi oldu )
*kombi ile guzel calişiyo (makinayı ilk kez kendi yerimde caliştirdim seneyede baska yerde calişir)
* en guzelide sen arabalardan kaçmiyon araba senden akçiyo :D

http://[URL=http://imageshack.us]
photo0109ft5.jpg
[/URL]

Ynt: 7030 ile kotu ve iyi dusuncelerim

yanigli link=topic=3014.msg30051#msg30051 date=1209237552' Alıntı:
ilk sikayetimle baslayam
*cok fazla yakıyo 10 saatte 480 lt mozot
*yedek parcası bulunmuyo
*servisi cok gec geliyor sadece 1 hafta motor yatiyo
*boylu oldugundan her yere sıvmıyor (orn: saya altına :D)
*cok buyuk oldugunda normal cizilere giremiyo :(
memnum yanlarım
*batti derti yok
*lazer TEsviye cok rahat yapıyo (sadece arkrabalrin yerine gittim 15000ytl getirisi oldu )
*kombi ile guzel calişiyo (makinayı ilk kez kendi yerimde caliştirdim seneyede baska yerde calişir)
* en guzelide sen arabalardan kaçmiyon araba senden akçiyo :D
sanırım çeltik işlerinde kullanılıyor . yakıt tüketimi fazla gibi geldi bana....

Bunları anlatırken bir tanede resim koysanız daha hoş olurdu, hem motoru bir daha görürdük hem de kurallarımız gereği resimsiz konu açmış olmazdık. İlk olduğu için sorun yok tabiki.

T7060 ' ı baya yakında inceledim mükemmel bir makine, bununda öyle olduğunu düşünüyorum. En sondaki madde genelde her traktörün iyi yanı oluyor. Geçen kırmızı ışıkta bekliyorum, ben kalkmadan kimse kalmıyor, tırsıyorlar. :)

Saygılı olalım,isteyen istediğini alır,satar düşüncelerini söyler.Burası özgür bir site.Tartışma devam ederse konu kapanacaktır.Bilginize...
@ynıglı:Lütfen daha saygılı ol,küfür etmek kesinlikle yasaktır.Yeni olduğun için bu seferlik ceza almayacaksın...

kardeş gel senin motoru alalım deutz 130luk verelim hiç degilse o okadar yakmıyor zuha-*-s
birde tebrik ederim ilk kullandıgı motorun eksilerini söyleyen sensin başkası olsa öldür allah yakmıyor derdi tebrik ederim
alk-*s