75 56 piyasası neden düşük

75 56 piyasası neden düşük S90218-114017.jpg

Ben 2004 modelini kullandım 4-5 sene , turbo takılmıştı , gaz ayarı da epey acıktı (48 civarı hız yapıyordu ) Lastik havalarını ayarlayınca süper oluyor.

İsterse çift turbo takılsın isterse seri 4le kalkarken patinaj çeksin.o konforauzluğu darlığı gaza basmak için resmen insanın ayağı Z harfi gibi oluyor inşnce topallama yapıyor.radyatöre hava sıkamıyosunuz rahatca kaput açılımından dolayı.Daha yazarsam satırlar dolusu cümlelrr olur

• Beğen
Tepkiler: ilhan_mkp
İsterse çift turbo takılsın isterse seri 4le kalkarken patinaj çeksin.o konforauzluğu darlığı gaza basmak için resmen insanın ayağı Z harfi gibi oluyor inşnce topallama yapıyor.radyatöre hava sıkamıyosunuz rahatca kaput açılımından dolayı.Daha yazarsam satırlar dolusu cümlelrr olur

Sende iyicene öldürdün ha. Peki sence daha iyi olan traktörü bi söylesene , bi kıyaslama yapalım , tartışalım.

Servis bakımları birikti mi, transmisyon ve motor yağı, akü, debriyaj balatası, lastikler, hepsini topladık mı bir traktör taksidi yapıyor.Ha birde marş dinamosunun kömürleri değişiyor.

Hocam konu dışı ama siz bilirsiniz belki. Kaputun üzerinde tam orta kısımda krom köpek balığı sırtı gibi bir parça oluyor benim traktörde bu parça ya sökülmüş ya da düşmüş ismini bilmiyorum ne diyerekten temin edebilirim