7610'un ağırlıklarını taktım yıkamasını yaptım ve garajında kış uykusunda.

Ynt: 7610'un ağırlıklarını taktım yıkamasını yaptım ve garajında kış uykusunda.

demir45 link=topic=51347.msg519676#msg519676 date=1327433836' Alıntı:
Abi senin Fordda türünün son ve temiz örneklerinden... :)
evet bizden önceki çok dikkatli ve az kullanmış en değer verdiği traktörüymüş bende özen göstermeye çalışıyorum elimden geldiğince..

kardeş çok orjinal bi makineye sahipsin degerini bil..bu canavarın teknik özelliklerini yazarmısın rica etsem?

güzel paylaşım.ağırlıklarla bi de ağır kabin taktır ahmet abi kimse onu durduramaz.10000 saati devirdimi

süper traktör.ben böylesi orjinalini ilk defa gördüm .. ön çamurluk olsa ve arka çamurluklarıda bütün olsa daha gösterişli olacak

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar özellikleri 1991 model 105 beygir orjinal turbolu powerli (buçuklu) 4 çekere geçiş düğmeli akıllı şanzıman tek frene bastığında sadece bastığın arka teker çekerden çıkıyo nokta dönüşü yapıyo önceki sahibinin göz bebeğiymiş satışını alırken özellikle söyledi iyi bak ona değerini bil satma sebebim sadece klimasız olmasıdır dedi ama hakikaten çok temiz kullanmış saati 3059da durmuş haldeydi aldığımda 4000i devirmemiştir yada yeni geçmiştir dedi zaten orjinal lastikleri 2010da çıkmış üstünden bizede gösterdi daha tam bitmeden çıkarmış. orjinal ön ve arka çamurluklarınıda muhafaza altına aldım zeytinliklerde kullandığım için ben çıkardım.
Ağır Abi link=topic=51347.msg519963#msg519963 date=1327449896' Alıntı:
Maşallh gıcır gıcır 6 fotodaki kapının ordaki nh gözüme pek küçük geldi oyuncak falanmı o :D :D
onun gibi bişey benim bağ bahçe tipi tn 75n o ara yıkama sırasında bekliyodu.