8 yıl ödemeli traktör kredisi!!!

Ziraat Bankası 8 yıl ödemeli traktör kredisi veriyormuş bilgisi olan var mı ödeme şartları nasıl acaba?

Benim duyduğuma göre 10 yaş üstü bir traktörün olması gerekiyormuış ve sıfır almak gerekiyormuş.geri ödeme tablosunu merak ettim açıkçası

Ziraat Bankası 8 yıl ödemeli traktör kredisi veriyormuş bilgisi olan var mı ödeme şartları nasıl acaba?

Benim duyduğuma göre 10 yaş üstü bir traktörün olması gerekiyormuış ve sıfır almak gerekiyormuş.geri ödeme tablosunu merak ettim açıkçası
Muzaffer hocam ben yeni kullandım ama 5 yıl ödemeli .
8 yıl ödemeli olsa banka memuru derdi bu secenekde var diye
Deniz bnk da var zannedersem 8 yıl ödeme seceneği

Traktör için ziraat bankası makinenin kasko degerının % 75 kullandırıyo ve 2. Elde 5 yaşını geçmemiş olacak yakın bir örnek verırsek 50 bin bir kredi için yıllık ödemesi 11000 başlayp 13500 bitiyo ilk yıl faizi alıyor yani 5 yılda toplam 11 bin faiz oluyor çoğu bankaya görede uygun

• Beğen
Tepkiler: srtys
Aynen ama mecbur 120 çekeceğiz sorun sabit faizmi oynar faizmi şu an oynar faiz düşük ama 8 senede ne olur ne biter belli olmaz risk yüksek galiba sabit faiz kullanıp 8 sene sonunu görmek yoksa diyeti kumar bence öyle deyilmi heleki su ortamda ekonomi sinir olayları filan ortalık karışık en iyisi fazla para verip sabit olması galiba

Peşinatı yüksek tutup krediyi az kullanmak lazım şu zamanda. Önümüzde ne olacağı belli değil. O yüzden traktör almıyoruz biz mesela. Ödeme gücünüz yüksekse sizi etkileyeceğini düşünmüyorum.yüzde 9 faiz ile 120 binin ödemesi kaç oluyor 8 yılda.

Arkadaslar ben gecen yil dört yasinda bi traktor icin 19000 tl kullandim. Dort yilda 22500 odiycem.kullanilan faizin yarisini ziraat bankasinda hazine bak.karsiliyo ancak deniz bank karsilamiyo.borc bitemine kadar sa kasko yapiliyo.ayrica ruhsati ipotek aliyo ve kullanici icin hayat sigortasi yapiliyo

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Denizbank utanmasa böbreği alacak adamın çiftçinin başına musallat oldular sürekli borçlu kalması için elinden geleni yapıyorlar aldıkları faiz yeterli gelmiyor.

• Beğen
Tepkiler: mbsmah ve srtys