8073 arka lastik ebatları

Ynt: 8073 arka lastik ebatları

Saraylı33 her 5 konunun 4 ' ünü sen açıyorsun madem steyr hakkında bilgin yok git bir ustaya otur sor neymiş ne değilmiş daha lastik ebadını bilmiyorsun bir de kafa tutuyorsun millete yanlış diye.Steyr arka lastiği ebadı 13.6-36 ' dır lastiğin üzerine bakması zor mu geliyor?
 
Ynt: 8073 arka lastik ebatları

Tartismaninda siteninde bir adabi var dostum 16-30 tekerlek 8073 e de olur baska motorada senin jantin ince jantmi kalin jantmi onu bile yazmamisin adamlara kafa tutuyorsun Yok budur diye madem bu neden konu aciyorsun cok mu gerekli tekerlek uzerine açılmış nice konular var
 
Ynt: 8073 arka lastik ebatları

sormaya lüzum bile olmayan şeyler bunlar. hiç bilmiyorsan bi steyr in veya başak ın lastiklere bakarsın öğrenirsin. çabayla öğrenen unutması da zor olur daha iyi öğrenir.
2 çeşit var steyr - başak lastikleri 13,6/12-36 ve 16,9/14-30
 
Ynt: 8073 arka lastik ebatları

kimseyi konularıma cevap vermesi için zorlamıyorum, kendi kendinize pirelenip kaşınmak isteyenler başka duvarda uyuzlarınıu kaşısın, burası bilgi alma tartışma platformu değilmi, herkez baksın dalgasına.
 
Ynt: 8073 arka lastik ebatları

Altindaki kullandigin traktörun lastik ebadini bilmiyorsun birde ukalalik yapma kardesim kimse senin konuna yazmak zorunda degil senin bilmedigin seyleri cevaplamak zorundada değil burada ahkam keserek sadece ne derece yoz oldugunu belli ediyorsun uyuzlanan pirelenen sensin bir konu yetmiyormus gibi kac konu acip insanin canini sikma nerde bu steyr admini ya
 

Benzer Konular