9115 Maxima nasıl?

Bizim phantom artık biraz yaşlandığı için değiştirme fikrimiz var. Son zamanlarda Tümosan satışı bayağı arttı ancak nasıldır ne gibi büyük küçük arızaları olur hiç bilgi sahibi değilim. Sıfır 2018 9115 ler çekiş olarak, arıza olarak, yakıt olarak özellikle KLİMA olarak nasıldır? Bilgi sahibi olan üyelerimizin görüşüne ihtiyacım var

Şimdiye kadar arıza vermeyenini hiç görmedim. Çekiş olarak çok iyi, yakıt da normal traktörlerden biraz fazla galiba. Ben kullanmadım ama kullanan kişilere sorsan hiç tavsiye edeceklerini sanmıyorum.

Vallah çevre de ve internette gördüğüm kadarıyla pek geleceği parlak bir model olmadı ne yazık ki. Revizyon olarak birşeyler yapıldı mı yeni modellerde ona bakmak lazım gibi. Erkunt yetkilileri mesela ilk çıkan Haşmet ile şuan ki piyasadaki Haşmet arasında 65 nokta da değişiklik yaptıklarını söylemişlerdi.

Yani sorunsuz bir makina olmadığı aşikar da. İmkanları çok iyi ve phantomun diferansiyel hidrolik sorunları artık rahatsız ediyor bizi. Ama gönlüm de tümosandan yana değil. Fakat seçenek yok zaten o aralıkta. Burda kullanıcı yorumlarına bakarak bir karar vereceğiz inşallah