96 model tumosanim conta yakti

Şu an askerde oldugum için paylaşım biraz geç kaldi aslında Ekim 24 te görünen pulluk ile tarla hazırlığı yaparken traktorum conta yaktı daha doğrusu yakmış yapıldı yaptırıldı vs. fakat bu işlem sıkıntı yaratır mı? Tekrar yapar mi ? Traktorde kroniklesir mi? Fiat 640 traktorumuzde yaklaşık 10 yil ne yaparsam yapayım böyle bir olay yaşamamıştım.Su an aklıma bu takılıyor bu olay tekrarlanır mi? Yorumlarınızı bekliyorum

Resimler ve ekler

• 20201012_173749.jpg
    20201012_173749.jpg
    156 KB · Görüntüleme: 30
Şu an askerde oldugum için paylaşım biraz geç kaldi aslında Ekim 24 te görünen pulluk ile tarla hazırlığı yaparken traktorum conta yaktı daha doğrusu yakmış yapıldı yaptırıldı vs. fakat bu işlem sıkıntı yaratır mı? Tekrar yapar mi ? Traktorde kroniklesir mi? Fiat 640 traktorumuzde yaklaşık 10 yil ne yaparsam yapayım böyle bir olay yaşamamıştım.Su an aklıma bu takılıyor bu olay tekrarlanır mi? Yorumlarınızı bekliyorum
Düzgün toplansıysa sorun çıkarmaz burada neden conta yaktığı daha önemli

3 yıldır bende bu traktor 3 yıldır hemen hemen ayni isi yapar lakin Ekim sırasında tarlanın toprağı yumuşak ve tasli olduğu için çekmeyince sinirlenip gazi kokledim birkac dakika son gaz çukur açtı bu olay olabilir belki