• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

Acil! Honda GX 260 5.5 HP 3inc alıcı, çıkışı 2,5inc. Kaç su tabancası çevirir

Elimde iki adet aynı su motorundan var, su tarlanın dibinde akarsu. lakin kaç tabanca çevirir onu tahmin edemediğim için ekipman alamadım hâlâ. Aramızda deneyenler yada tecrübeli abilerim ve kardeşlerim den bilgi almak istiyorum, teşekkürler

Elinizdeki su motoru orijinal ve arazi düz ve suyu aldığı yer derin değil ise randımanlı bir şekilde 15-20 dabanca çalıştırır arazi engebeli ise dabanca sayıyısı düşer bizde de çakma olanı var orjinalden daha az basınç yapıyor

Elinizdeki su motoru orijinal ve arazi düz ve suyu aldığı yer derin değil ise randımanlı bir şekilde 15-20 dabanca çalıştırır arazi engebeli ise dabanca sayıyısı düşer bizde de çakma olanı var orjinalden daha az basınç yapıyor
5.5 beygir yagmurlama springi calistirirmi . 30 50 metre ye atanlari

Evet, orjinal ürün. Arazi düz, 1.5 metre falan çekeceği yer en son birdaha baktım. Tarla fazla büyük olmadığı için pratiklik açısından kullanmayı düşünüyorum. Bir yandan hafif taşıma zorluğu yok

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt