Acil son dakika haberi

Ynt: Acil son dakika haberi

nailyetek link=topic=69124.msg787276#msg787276 date=1382460062' Alıntı:
Neler oluyo burda? :S
NH ler bizim burda çok pahalı acaip piyasası var, 2013 6556 t.ı. olanına 72 bin TL istiyorlar. TD 100 ü soramadım bile, beygiri 1100 TL civarıymış, Küspeliğe bir tane TD 75 D Blue Master geliyor, tıbbi aromatik bitki üreticilerinden, sahibi ile eskiden muhabbetimiz vardı, adam traktörden bile inmiyor, 65-56 nın her modeli mevcut.
memory43 sahibini iyi tanıyor.
Kısacası benim işim olmaz, sadece yükleme sırasında ileri-geri kullanma fırsatım oldu NH. ları.
Krala 285 Balon lastiği buldum, takas edecez, acaba ağır gelirmi onun derdindeyim.
Hedefimiz 5410, amma batar amma çıkar.:)
hayırlısı olsun abi inşallah hedef belli kırmızıdan başkası yalan dediğin gibi Nh lerin piyasası yüksek Td 75 iki üç hafta oldu geleli diğeri satılık konuştuysan Td 85

nailyetek link=topic=69124.msg787276#msg787276 date=1382460062' Alıntı:
Neler oluyo burda? :S
NH ler bizim burda çok pahalı acaip piyasası var, 2013 6556 t.ı. olanına 72 bin TL istiyorlar. TD 100 ü soramadım bile, beygiri 1100 TL civarıymış, Küspeliğe bir tane TD 75 D Blue Master geliyor, tıbbi aromatik bitki üreticilerinden, sahibi ile eskiden muhabbetimiz vardı, adam traktörden bile inmiyor, 65-56 nın her modeli mevcut.
memory43 sahibini iyi tanıyor.
Kısacası benim işim olmaz, sadece yükleme sırasında ileri-geri kullanma fırsatım oldu NH. ları.
Krala 285 Balon lastiği buldum, takas edecez, acaba ağır gelirmi onun derdindeyim.
Hedefimiz 5410, amma batar amma çıkar.:)
Nail hocam,birgün kayboldun ,ortalık birbirine girdi.Ne komplo teorileri ,neler neler.Güya NH bayii ,senin motoru elinden çıkarttırabilmek için çok yüksek fiyata sayasıymış.Gizli mavi aşkın varmışta,belli etmeyesiymişin.MF ciler bozuldu, NH ciler davul çaldı ama haber asılsız çıktı.MF cilerde rahat bir nefes aldı.

Nail abi,
Nispeten sakin olan foruma, biraz hareket getirmek için bu muhabbeti ben çıkardım ;)
Her ne kadar sürçü lisan ettiysek affola, eksik olmasin diğer arkadaşlarimizinda katkisi oldu, sevilen sayilan bir abimizsin buralarda, hakkini helal et abicim ;)

ufukk link=topic=69124.msg787299#msg787299 date=1382462258' Alıntı:
Nail abi,
Nispeten sakin olan foruma, biraz hareket getirmek için bu muhabbeti ben çıkardım ;)
Her ne kadar sürçü lisan ettiysek affola, eksik olmasin diğer arkadaşlarimizinda katkisi oldu, sevilen sayilan bir abimizsin buralarda, hakkini helal et abicim ;)
Şakası bile güzel, :D telefonda Cihan ile görüştüğüm de haberim oldu, yazılanlara bugün sabaha karşı küspeden gelince bir göz attım. Bu akşamda biraz inceleyip cevabı yazdım. Herkese tüm iyi dilekleri için teşekkür ederim.
Benden yana helal olsun.

nailyetek link=topic=69124.msg787424#msg787424 date=1382470484' Alıntı:
Şakası bile güzel, :D telefonda Cihan ile görüştüğüm de haberim oldu, yazılanlara bugün sabaha karşı küspeden gelince bir göz attım. Bu akşamda biraz inceleyip cevabı yazdım. Herkese tüm iyi dilekleri için teşekkür ederim.
Benden yana helal olsun.
Eyvallah abicim , bazı işler şaka ile başlar.
Nasipse olur inşallah diyelim :)