Akif'in Tümosan

: Akif'in Tümosan

salih mf 3.085 bizim değil bi akrabanın yağmur atıştırmaya başlamıstı yetistiremeyiz diye ondan yardım istedik ayrıca romork gercekten cok güzel yanlız fabrika yapımı değil ankaralı olanlar bilir belki bala nın afşar (ankaranın meshur deprem üssü) orada bi usta yaprı adı derviş usta diye ama gerçekten cok manyak aletler yapıyo romork 600 yarım alıyo yani 10 ton zincirler gerili iken zincirleri bırakınca 12 tonu buluyo buğdayda bu romork un farklı bi cinsinden var amcamda buna 03 kum yükledik tam 19 ton geldi ama göreceksnz lastikler falan yapıstı yere o kadar güzeldi ki foto cekmeyi unuttum aynı as950 kamyon gibi

: Akif'in Tümosan

burası galiba iç anadolu bölgesi ama bir sorun var traktör zemin veya toprağın renginden kayboluyor ben ce her bölgeye o bölgenin her şeyini dikkat alarak gönderilmeli örenğin jantlar traktörü bu toprakta boğmuş kül toprak kül ren gijantalar boğmuş motoru reng ise kaportanın tam kırmızı olmalı yada tam yeşil birde tekerler goodyear olsa söz biter yalnız römork güzel ama bunu kaldırırken nasıl kaldırıyorlar