Arkadaşlar ben valtra bayisiyimm fiyatları bizzat size açıklayacam inş!

Ynt: Arkadaşlar ben valtra bayisiyimm fiyatları bizzat size açıklayacam inş!

Bir konudan nerelere gelmişiz. Tarım ile uğraşan bir insanın bunu bilememesi için zekasında biraz gerelik olsa gerek diye düşünüyorum. Bunları bilemeyen adam Traktörün T sinden Çiftçiliğin Ç sinden anlamaz.

@*/-TmS_HsT-/*@ link=topic=1856.msg234553#msg234553 date=1260738667' Alıntı:
Bir konudan nerelere gelmişiz. Tarım ile uğraşan bir insanın bunu bilememesi için zekasında biraz gerelik olsa gerek diye düşünüyorum. Bunları bilemeyen adam Traktörün T sinden Çiftçiliğin Ç sinden anlamaz.
neleri bilmeyen arkadaşım açık konuşurmusun....lafın bana değildir heralde...

bizim akrabada waltra almayı düşünüyor,sizin fikirleriniz nelerdr? 75 liğini düşünüyor 55 milyar demişler heralde?

yalnız_kurt link=topic=1856.msg17132#msg17132 date=1205684590' Alıntı:
arkadaşlar ilerleyen zamanlarda fiyatları açıklayacamm eğer valtra alacak arkadaşlar varsa ben sizee çok uygunn fiyatlarla yardımcı olmaya çalışacamm!ok
kardeş c90 kaç hp biraz bahsedermisin ve ön süspansiyonlusu var mı_? fiyatı nedir(ön agırlıklısı)_?ön süspansiyonlunun fiyatı nedir_?Bide valtra n141 ön süspansiyonlu kaç hp_?ve fiyatı nedir_?

ya konuyu baştan sona izledim Ne fiyat war ne bir adam gibi atışmadan yazılmış yorum kimse kusra bakmasında konuda sanki herkes birbinini yanlış anlamış gibi neyse fiyatlara gelince valtra fiyatlarınden pek haberim yok ama bi ara bi galeri wardı surekli waltraları alıp satıyordu ve 2.elini 30 &55 bin arası satışı wardı ;)

bu eski bir konu sanırım .... nh kardeşimizin dediği gibi baştan sona konu ile alakalı tek bir beyan bulunmamakta .. o nedenle artık kilitlesek daha iyi olacak .. ne dersiniz ?????