Arkadaşlar ben valtra bayisiyimm fiyatları bizzat size açıklayacam inş!

Ynt: Arkadaşlar ben valtra bayisiyimm fiyatları bizzat size açıklayacam inş!

Valtra ya söz yok!!!!süper motor abi motorlar fiyatları uygu parça fiyatlarından bir bilgim yok ama o kadar pahalı olacağını sanmıyorum...gerçekten en pahalı parça John Deere ve MF de var bence----

xq288 link=topic=1856.msg41187#msg41187 date=1212272691' Alıntı:
Valtra ya söz yok!!!!süper motor abi motorlar fiyatları uygu parça fiyatlarından bir bilgim yok ama o kadar pahalı olacağını sanmıyorum...gerçekten en pahalı parça John Deere ve MF de var bence----

sevgili arkadaşım...kimse valtra ' ya bişey demediki? kullanıcımısın? parça fiatlarını bilmem diyorsun...
ben sektörün içinde profesyonelim ve bu markaya da hizmet veriyorum.hattat tarım,hema bana 25 km.bırakta neyin ne olduğunu ben bileyim.sana ne oluyorki? kimi tanırsın valtra gurubundan,ne sorununu bilirsin makinanın?....neye göre yorum yapıcaksın?yaşanmış tecrüben ne? ha tipini ve renklerini seviyorsan oda senin bildiğindir..saygı duyarımm..ama söz yok dersennn..o başka...
bak eskilerin bir sözü vardırrr!!!!!! ' ' ' ' ' ' BİLİYORSAN KONUŞKİ DİNLESİNLER,BİLMİYORSAN SUS,SUSKİ EFENDİ DESİNLER... selamlar kardeşim....valtraya sözz yokk....

abii parçası orjinal geldiği için biraz pahalı olabilirr millet gibii gidipp cin malıı alırsak oda sizin bileceğiniz işş! saygılar!

yalnız_kurt link=topic=1856.msg43333#msg43333 date=1212512769' Alıntı:
abii parçası orjinal geldiği için biraz pahalı olabilirr millet gibii gidipp cin malıı alırsak oda sizin bileceğiniz işş! saygılar!

sevgili kardeşim:
yazımda valtra ile ilgili kötü bir imajım varmı.saadece makinayı uzaktan gören,binip kullanmayan,hakkında yorum yapma tecrübesinden yoksun kişilerin yazılarına alkışşşş.
biz makinaya değil,hakında yorum yapma yeteneğine sahip olamıyacak kişilerin karşısında oluruz.
kardeşimizin makina parkında ne varsa neyi kullanıyorsa bence yorumu ona yapmalı...
ben o makinayı yorumlayabilecek kadar tanıyorum ama yorum yapmıyorum...istersen senin bölgenede gelen gezici (fabrikanın)servislere sorarsın kim olduğumu ve bilgi seviyemi...
biz bildiğimiz halde yorum yapmıyorsak....köy meydanında traktörü kamyon üstünde görenlerde yapmamalı derim..asıl yorum kullanıcıdaa..çok merak ediyorsa alıcak birtane kullanıcak....herşeye negatif bakmayın..birazda pozitif olun..

tel maşalarla işim olmaz..kim savundu çin malını?

önder çifçi link=topic=1856.msg43714#msg43714 date=1212530198' Alıntı:
sevgili kardeşim:
yazımda valtra ile ilgili kötü bir imajım varmı.saadece makinayı uzaktan gören,binip kullanmayan,hakkında yorum yapma tecrübesinden yoksun kişilerin yazılarına alkışşşş.
biz makinaya değil,hakında yorum yapma yeteneğine sahip olamıyacak kişilerin karşısında oluruz.
kardeşimizin makina parkında ne varsa neyi kullanıyorsa bence yorumu ona yapmalı...
ben o makinayı yorumlayabilecek kadar tanıyorum ama yorum yapmıyorum...istersen senin bölgenede gelen gezici (fabrikanın)servislere sorarsın kim olduğumu ve bilgi seviyemi...
biz bildiğimiz halde yorum yapmıyorsak....köy meydanında traktörü kamyon üstünde görenlerde yapmamalı derim..asıl yorum kullanıcıdaa..çok merak ediyorsa alıcak birtane kullanıcak....herşeye negatif bakmayın..birazda pozitif olun..

tel maşalarla işim olmaz..kim savundu çin malını?
abiciğim ben sanalaf atmak istemedim kii yane kusra bakmaa

arkadaslar merhaba ben yeni katılıorum aranıza valtra hakkında 1 kaç bişey diycem.bizde valtra a85le nwhaynı olland td 85 var bu tarktörlerin ikisininde gücü neredeyse eşit ama sunu diorum valyradan sasmayın hem yakıt hemde valtaya 14 inç5 li takıoz td 85ede 14inç 4 lü takıoruz arkalı önlü sürüoruz tarlayı valtra tarlanın büyüklüğüne göre 3-4 tur fazla atıo tla td85den.hemde dediğim gibi azda yakıo.servisine gelince 2 senedir bizde bu traktörler newhollandan anlayan çok olsada valtranında kalır yanı yok fazlası olur zamnla çünki daha yeni girio piyasaya.diycem valtradan saşmam gerisini siz düşünün.

selamlar arkadaşlar ben tazeyim daha
bu arada yalnız kurt sna bir sorum oljak sen nerenin bayisisin bu arada ben bir traktör alıjam valtranın fiyat listesini yollarmısın??

MERHABA ARKADAŞLAR GÖRDÜĞÜM KADARYLA VALTRAYI SEVEN YOK BURDA ŞUNU DİYEYİM BİR VALTRANIN MOTORU HARİÇ DİĞERLERİ HEPSİ BURDA YAPILIYOR SADECE MOTOR FİLYANDADAN GELİYOR BU BİR BİR İKİNCİSİDE BEN VALTRA HATTAT FERRARİ KONYA AKŞEHİR BÖLGE BAYİSİYİM DENEMEYİ KENDİM YAPTIM FABRİKANIN DENEME MOTORLARI GELDİ BUGUN 19,11,2008 TARİHİNDE TRAKTÖRLERİMİZ GELDİ TIRI KULLANAN ŞÖFÖRÜMÜZ YANLIŞ YOLA SAPINCA TTIR CAMURLU TARLADA KALDI ARAÇ BULAMADIK BELEDİYEDEN AMA VALTRA A85 İN BENDE ÇEKECEĞİNİ SANMIYORDUM AMA AFEDERSİNİZ AMA ÖKÜZ GİBİ 26 TON AĞIRLIĞINDAKİ TIRI ÇEKTİ ELİMDE VİDEO VAR YANİ VALTRAYI KÜÇÜNSEMEYİN ARKADAŞLAR SİZİN MOTOR DEDİĞİNİZ NEW HOLLAND MASSEY LANDİNİ DANDİNİ DENEN DİĞER MOTORLARLA BİREBR TUTMAYIN BU MOTORU VOLVO ÜRETİYOR SATEN BAŞKA SÖZE GEREK YOK HAA KÖTÜ DİYENLEREDE İŞLERİNE GELMİYOR O ARKADAŞLARMIZIN ALAN MEMNUN ALAMIYANDA KÖTÜLÜYOR İİİ AKŞAMALAR BEN KONYA AKŞEHİR VALTRA HATAT FERRARİ AKŞEHİR BÖLGE BAYİSİYİM VE HER TRAKTÖRDE %10 İNDİRİMİMİZ VAR TEL:0505-315-97-38 İŞ:0332-813-92-63

abilerim neyin tartışmasını yapıyorsunuz saygılarımla
biraz bilgilendiriçi yorumlar yapsanızda bizde öğrensek mesela atıyorum a75 valtra kaç lira su sogutmalımı hava soğutmalımı kaçlık motor bu beygiri üretiyor yakıt fordda göre nasıl maseye göre nasıl dimi ya abilerim işinize karışmak gbi olmasın özür dilerim saygılarımla bilgilendirmeleriniz için teşekkür ediyorum

alacan traktörün fiyatı tamamıyla bayinin kar payını yüksek veya az tumasına baglı kardeş yani kişisel becerine baglı a75 su sogutmalı yakıtı diğer markalara göre aynı sayılır 74 bg gücünde

waltrayı çok yakıyo die karamanda tutmuyolar warsa yoksa mf new holland ama tümosan bu aralar şaha kalkmayabaşladı.waltranın 100 lüğünü 67 bin liraya bıraktılar almadık .