arkadaşlar bi baksanız bu goble nasıldır sizce

http://www.sahibinden.com/ilan/is-m...inligi-olan-sase-sifir-uretim-241410844/detay
arkadaşlar bu aralar bi goble alma niyetindeyiz arastırdıgım zaman gobleler 10 ila 15 bin tl fiyat aralıgında demin sıkıntıdan nette gezerken tesadüfen bu gobleyi gördüm 6500 tlye bi ızgara bile alamıyorkn goble koymus adamlar aradıgım zaman goblenn sıfır fabrikadan satısta oldugunu avrupa saclar 1 cm et kalınlıgında şase ve malzeme kullanıldıgını söylediler sizce bu neden bu kadar ucuz haa bide kavis ayarı pistonlu degilmiş kızaklı sistemmiş o nasıl oluyo onuda bilmiyomya

Ynt: arkadaşlar bi baksanız bu goble nasıldır sizce

Kavıs ayarını 2 adet civi var onları cekınce traktoru ılerı gerı yaparsın acılır sonra bı demır boru var ondan ayarını yaparsın bızım burakıler oyle , Ama benden demesı Saşe dırek goze batı bence saşe bıraz daha ıyı olması lazım

Kendini piyasada ispat etmemiş bir firma ürünü tercihinde mutlaka fiyatta bir uygunluk olur , lakin satış sornası hizmetler , ürünün kalitesi , firmanın malına sahip çıkması gibi konularda mutlaka risk taşır , yani bu işin sonunda çok memnunda olabilirsiniz , aksine çok can sıkıntısıda çıkıp keşke parasını verip daha tanınmış bir marka alsaydım noktasınada gelebilirsiniz.

Msj alınmıstır ;Dbende gordugumde fiyatına sasırdım aradıgım garantilerine ve mallarına çok güveniyorlardı kararsız kaldım en iyisi forumda bi danısmak dedim