Arkadaslar hidrolik orta kol alicam en sağlam dayanıklı hangi markaları önerirsiniz

20170405_214248.jpg tumosan 8095 e göre

Cevap: Arkadaslar hidrolik orta kol alicam en sağlam dayanıklı hangi markaları önerir

Şahsım adına DEKSAN öneririm.Konyaya gidip yerinde görüp aldım çok hoş bir orta kol.Kullandığım ekipmanlar ve tahmini kg yazarsam daha fikir verici olur kanaatindeyim:

Ünlü 5 li yaylı pulluk 1000 kg
birleşim 40 lı katlanır hafif tip kültivatör 1060 kg
süper ağır tip 13 lü kültivatör tahminen 1000 kg
hms gübre serpme tam yükte 1200 kg gübre+250 kg boş ağırlık:1450 kg

bunların hiçbirinde en ufak sıkıntı çıkarmadı inşallah da çıkarmaz :)

• Beğen
Tepkiler: abici
Cevap: Arkadaslar hidrolik orta kol alicam en sağlam dayanıklı hangi markaları önerir

Şahsım adına DEKSAN öneririm.Konyaya gidip yerinde görüp aldım çok hoş bir orta kol.Kullandığım ekipmanlar ve tahmini kg yazarsam daha fikir verici olur kanaatindeyim:

Ünlü 5 li yaylı pulluk 1000 kg
birleşim 40 lı katlanır hafif tip kültivatör 1060 kg
süper ağır tip 13 lü kültivatör tahminen 1000 kg
hms gübre serpme tam yükte 1200 kg gübre+250 kg boş ağırlık:1450 kg

bunların hiçbirinde en ufak sıkıntı çıkarmadı inşallah da çıkarmaz :)
Merhaba , hms den memnunmuşsunuz ?

Merhaba , hms den memnunmuşsunuz ?

Tek kelimeyle mükemmel. Pistonların yayla değil çift taraflı hidrolikle açılması çok hoş en başta. Tarlaya doldur git kendi kendine açılmıyor diğerleri gibi. 20 mt ayarda simdi cok güzel atıyor bence. Şöyle soyleyim romorku tarlaya hic goturmeden evden doldurup atmak şartıyla 315 dekarı sabah 10. 30 da başlayıp 16 30 da bitirdim. Tavsiye ederim.

Tek kelimeyle mükemmel. Pistonların yayla değil çift taraflı hidrolikle açılması çok hoş en başta. Tarlaya doldur git kendi kendine açılmıyor diğerleri gibi. 20 mt ayarda simdi cok güzel atıyor bence. Şöyle soyleyim romorku tarlaya hic goturmeden evden doldurup atmak şartıyla 315 dekarı sabah 10. 30 da başlayıp 16 30 da bitirdim. Tavsiye ederim.
Hocam kaç model kaç lt kapasite var bir de fiyatı nedir ?

0641 287 58 01

Hidrolik orta kol candır.
Muhakkak iyi bir seçim yapın tadından yenmez in bin derdine son verin.
0641 287 58 01 Ertan Yıldırım Yıldırım Torna Hayrabolu Tekirdağ da imal ediyor kaliteli ve sağlam işçiliği vardır, öneririm

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin