Arkadaşlar Kırşehirde Kaz ve Ördek Entegre Tesisi Kuruluyor

Hâlâ sermaye toplayan şirket 20 milyonluk yatırım yapmayı hedefliyor sistem şöyle işliyor öncelikle 1000 hisse var her hisse bedeli 20.000 TL A ve B gurubu olarak ayrılıyor bu ne anlama geliyor A gurubu ilk 350 hisseyi alan kişiler A gurubunda olmuş oluyor avr b arasındaki fark A gurubu şirkete güvenip ilk yatırıma güvenip destek verdikleri için 20 oy 1 pay B gurubu 1 oy 1 pay burası yanlış olabilir daha ayrıntılı bilgiler için link birakacağim evet yatırıma ilk başta ördek ve kaz kesip parçalayıp paketleme Depolar kurulacak bu birimler için 350 kişi gerekiyor yani 350×20.000= 7 milyonluk yatırım yatırımcı sayısı 1000 kişiye ulaştıktan sonra ördek kaz yetiştirip kendi kesim yapıcak daha kâr edebilecek şirket işleyişe girdikten sonra ilk 3 yıl yatırımcılara yani 1000 ortağa yıllık kâr edilen ücret verilmeyecek peki ne olacak bu para kendi içinde sermayesini döndürerek büyüyecek şirketin ortaklara sağladığı bir güzel yanı ise bu arada şirket diyorum ama şirket 1000 kişiye ait bir güzel yanı ortaklarda kaz ördek üretip kendi ortağı olduklari tesise verip tesiste kesilip paketlenip satılacak sadece tesis masrafları alınacak yani paket parası gibi geri kalanını şirket dokunmadan üretici ortaklardan kim ise ona verecek ortak olmayanda satabilecek ama partner olarak görünecek ve şirket kendi kârını alacak şunu da ekleyeyim ortaklardan kaz ördek beslemek isteyene şirket kaz ördek normalde 60 TL ise kazı şirket urettigi için sadece ürettiği süreçte yapılan masraf alınacak 30 TL ye kaz ördek alıp besleyebilecek bunun yanında şirket tarafından yem desteği su elektirik desteği veriliyormuş.

Şirket kurulduktan 3 yıl sonra yılda bir maliyet masraf çıkarılacak kâr ortaya çıkacak kâr 1000e bölünüp kâr herkese pay edilecek sirkette zenginide fakiride aynı seviyede bunları yazdım çünkü dün 4 saate yakın video izledim kurucusu olan Ahmet beyin seminerleri, videolarını size özet geçeyim dedim güzel sistem yatırım yapmasaniz bile izleyin derim fikir hoş geldi niye kimsenin aklına kaz ördek entegre tesisi kurmak gelmedi derseniz illaki iş adamları düşünmüştür ama kaz Türkiye'de yılda 1.5 milyon üretimi varmış Balıkesir'de bulunan bir tavuk mezbahasında günlük 1.5 milyon tavuk kesliyormus yıllık 9.5 milyar tavuk kesilip yeniliyormus bu adamı taniyaniniz vardır iyi birine benziyor adam yaptığı işin hakkını veriyor aşağıya link verdim YouTube kanalı videolar kısmından izleyin Bende yatırım yapmak isterdim ama kaz ile ilgilenmiyorum. Hem ortak olup hem hemde kaz ördek uretirsrniz kârlı olursunuz benim fikrim...

Bu arada Kırşehir'de kuruluyormus yanlış yazdım siz açın izleyin

Direkt aklıma tosuncuk geldi.
Abi ben bilmem kim kime benzediğini tanımak gerek adam videolarında sık sık tosuncuktsn bahsediyor onlar insanları nasıl kandırdıgini bir işte %150 %200 kârların imkansız olduğunu üstelik bir oyundan kazanıldığı bunların bilincinde birde dolandiracsk adam 1000 kişiyle sinirlayip 20.000 TL kişi başı istemez hayırlısı olsun önyargiyla yaklaşmayalim çiftlik bank çok abartılmış anlamamak mümkün değildi ben çiftlik bank videosunda YouTube da yorumlara yazmıştım bunlar dolandırıcı inanmayın dedim çiftlik bank sahte savunucuları yok sizi şikayet edecez şu bu 1 ay sonra patladı

Düşmüş bile internwte
Screenshot_20191027_192942_com.facebook.katana.jpg

• Beğen
Tepkiler: Stronger
Sinan oğan paylaştıgına göre doğrudur. Böyle uyanıklar oldukça kandırılacak kerizler eksik olmaz [emoji16] Demek ki trendlere girmek için suçlama yapılmıyormus çinede sistem için değil paraları yemek için gitmiş belli iki[emoji16]

• Beğen
Abi bilmiyorum ilerde gorucez eğer yeni bir gelişme olursa konuyu guncellestiricem ozman gelirsiniz inşallah yatırım yapılır ülkeye kazanç sağlar Türkiye'de kaz entegresi yok şuan kaçtı denmiş ama adam Kırşehir'de hâlâ çabalıyor sen ben bilemeyiz yılbaşında açılacak miş tesis ozamn görücez

• Komik