arkadaşlar Leylandım İle Çift sürerken video çektim

Ynt: arkadaşlar Leylandım İle Çift sürerken video çektim

sebazios link=topic=77657.msg918694#msg918694 date=1410615396' Alıntı:
Helal olsun valla Leyland ' a. İş mi iş. Biraz yavaş olur ama 10 numara olur.

Pulluklara de birer örtücü kaynatırsan, yapılan iş tadından yenmez.
örtücü ne bilmiyorum ne faydası oluyor

izlediğiniz için ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederim şunu belirtmek istiyorum normalde biraz daha seri çünkü takviye 2 ile sürüm yapıyorum normalde bayır yukarı çıkarken takviye 1 e alıp öle devam ettim traktörden indiğim için. :) zaten videonun sonunda aşağı inerken takviye 3 ile sürüm yaptım.

Leylandcı Can78 link=topic=77657.msg918718#msg918718 date=1410626527' Alıntı:
örtücü ne bilmiyorum ne faydası oluyor

Tesimdeki pullukta, kulakların üzerindeki parçalar örtücü. Sapın tamamen gömülmesine yarar. Resimden de anlaşıldığı üzere toprak yüzeyinde bitki artığı kalmaz. Tamamı örtülür. Ter temiz sürüm olur.

hytune4e.jpg

Sahi Can, motor senden kaç yaş büyük?

sebazios link=topic=77657.msg918813#msg918813 date=1410639110' Alıntı:
Tesimdeki pullukta, kulakların üzerindeki parçalar örtücü. Sapın tamamen gömülmesine yarar. Resimden de anlaşıldığı üzere toprak yüzeyinde bitki artığı kalmaz. Tamamı örtülür. Ter temiz sürüm olur.

hytune4e.jpg

Sahi Can, motor senden kaç yaş büyük?
fotograf için teşekur ederim :D bilgilendirdiniz beni bu sayede bitki atıkları gomulerek gubre oluyor topraga ve motorla aramızda 21 yaş fark var saygım sonsuz leylanda buyugum oldugu için pek uzmemeye çalışıyorum :D :)

Leylandcı Can78 link=topic=77657.msg918819#msg918819 date=1410639593' Alıntı:
fotograf için teşekur ederim :D bilgilendirdiniz beni bu sayede bitki atıkları gomulerek gubre oluyor topraga ve motorla aramızda 21 yaş fark var saygım sonsuz leylanda buyugum oldugu için pek uzmemeye çalışıyorum :D :)

Inip binerken dikkat edersin. Saygıda kusur etme..