Arkadaşlar önerize ihtiyacım var ...

Ynt: Arkadaşlar önerize ihtiyacım var ...

Arkadaşlar açıkcası biz kaçak almak düşünüyoruz :D ruhsatıyla çok pahalıya gelıyor bide 5 senedemı ne muaynesı varmıs kaçak alıncada silahın mermisinzi alamıyormusuz karakola gidip ruhsata işlettrip mermıyı o şekılde alabılıyormusuz doğrumu acaba :S

JOSEPH link=topic=51913.msg529034#msg529034 date=1328456015' Alıntı:
Arkadaşlar açıkcası biz kaçak almak düşünüyoruz :D ruhsatıyla çok pahalıya gelıyor bide 5 senedemı ne muaynesı varmıs kaçak alıncada silahın mermisinzi alamıyormusuz karakola gidip ruhsata işlettrip mermıyı o şekılde alabılıyormusuz doğrumu acaba :S

Kaçak alacağım diye söylenir mi ustam... :D :D Mermi işi doğru diye biliyorum ben... :) Bana kalırsa ruhsatlı alın yakalanırsanız falan çok iş çıkar başınıza zaten para cezası falan da var sanırım...

demir45 link=topic=51913.msg529037#msg529037 date=1328456167' Alıntı:
Kaçak alacağım diye söylenir mi ustam... :D :D Mermi işi doğru diye biliyorum ben... :) Bana kalırsa ruhsatlı alın yakalanırsanız falan çok iş çıkar başınıza zaten para cezası falan da var sanırım...
Valla bilmiyorum bakalım güzel bir şey olsun diyoruz babamda aldımmı 1 defe alalım bari işe yarasın dıyor bakalım

ben 27 aralıkta 3 tane vesıkam vardı yeniletim her birinin vergisi 748 tl ödedim geçen haftada gidip mermi kağıtlarını aldım her bir silah için senede 200 mermi hakın var mermi kağıtının 1 yılık süresi var şimdi param olmadığı için kağıt bende daha mermi almamışım fiyatını şimdilik bilmiyorum

kobra47 link=topic=51913.msg529040#msg529040 date=1328456568' Alıntı:
ben 27 aralıkta 3 tane vesıkam vardı yeniletim her birinin vergisi 748 tl ödedim geçen haftada gidip mermi kağıtlarını aldım her bir silah için senede 200 mermi hakın var mermi kağıtının 1 yılık süresi var şimdi param olmadığı için kağıt bende daha mermi almamışım fiyatını şimdilik bilmiyorum
Kardeş senede 200 mermiden fazla alamazmıyız mesele düğünde bayramda )))

ancak sen mermi bayisine söylersen bazıları fazla dan mermilerını satıyorlar ancak o şekil alabilirsin onun dışında resmı alamıyorsun

kobra47 link=topic=51913.msg529049#msg529049 date=1328457638' Alıntı:
ancak sen mermi bayisine söylersen bazıları fazla dan mermilerını satıyorlar ancak o şekil alabilirsin onun dışında resmı alamıyorsun
hımm anladım bakalım nasip artık bayadır babamın aklında canik 55 lere bakıyordu babadam sarsılmazla bende bir araştırayım ıyı bişey olsun dıyorsan dedımm bakalım :)

Arkadaşım bir sene içinde 200 mermi istihakkın var iki yüz mermiyi mke sözleşmeli bır bayiden merminin tekini 1.350 den alırsın istihakın dolmuşsa silah ruhsatını gösterip mke sözleşmeli bayiden 3.500 tlden alırsın

furkan efendibeyoğlu link=topic=51913.msg529053#msg529053 date=1328458084' Alıntı:
Arkadaşım bir sene içinde 200 mermi istihakkın var iki yüz mermiyi mke sözleşmeli bır bayiden merminin tekini 1.350 den alırsın istihakın dolmuşsa silah ruhsatını gösterip mke sözleşmeli bayiden 3.500 tlden alırsın
Anladım kardeşim teşekkür ederim bakalım silahı alalımda mermisinide buluruz artık :)

JOSEPH link=topic=51913.msg529063#msg529063 date=1328458505' Alıntı:
Anladım kardeşim teşekkür ederim bakalım silahı alalımda mermisinide buluruz artık :)
arkadaşım silah alıcaksan sa sana bir öneri daha sig sauer p226 al ömür boyu kullan hiç sorun yaşatmaz ama fiyatı biraz tuzlu türkmalı alıcaksansa zigana f harika silah hayata teklemez

furkan efendibeyoğlu link=topic=51913.msg529067#msg529067 date=1328459086' Alıntı:
arkadaşım silah alıcaksan sa sana bir öneri daha sig sauer p226 al ömür boyu kullan hiç sorun yaşatmaz ama fiyatı biraz tuzlu türkmalı alıcaksansa zigana f harika silah hayata teklemez
Saol kardesım bizim köyler pek tekin hem gece bir yere gitmek gerekiyor belinde gidersin nolur nolmaz saol kardesım :)

Ynt: Arkadaslar unerinize ihtiyacim var

Hebun021 link=topic=51913.msg529120#msg529120 date=1328463508' Alıntı:
Bu konuyu kapatin yoksa uzulen cok olur demedi demeyin yetkili kimse bu konuyu silsin iyice cocuk oyuncagina dundu bu isler yazik etmeyin kendinize hapisanede dayanamazsiniz bundan emin olun ....
Niyeki sende keleş (ak-47) olduğunu söylemiştin o suç değilmi :S

Ynt: Arkadaslar unerinize ihtiyacim var

Hebun021 link=topic=51913.msg529120#msg529120 date=1328463508' Alıntı:
Bu konuyu kapatin yoksa uzulen cok olur demedi demeyin yetkili kimse bu konuyu silsin iyice cocuk oyuncagina dundu bu isler yazik etmeyin kendinize hapisanede dayanamazsiniz bundan emin olun ....

Suç mu işledik ki acaba?

Arkadaslar unerinize ihtiyacim var

Ak 47 kelesin en adi cesidi muhamed benimki sigo 11 cesidi sen bilmiyorsan bilene sor sigo 11 bilenler anlatir sana .burasi farkli arti vesikali simdi sen diyeceksin vesikali keles mi olur bende derim yaptim oldu.

Arkadaslar unerinize ihtiyacim var

Arkadas diyoki kacak alacaz bu suc diyil mi daha ne tur silah alacagini bilmiyo kacak silah almak istiyo bu isleri bu kadar basit sanmayin bu turkiye devleti guclu bi devlet her yerde adami vardir yazik edersiniz kendinize demedi demeyin genede siz bilirsiniz benden demesi.