arkadaşlar tespitim sizce doğrumu

şimdi konulara bi göz gezdirdim,konulararda gösretim sayısının sadece %10 ' u kadar yorum yapılıyor.mesela bir konunun gösterim sayısı 200 ise yapılan yorum 20 adet.tabi belli konular hariiç.benim bu görüşüme ne derseniz bilm-*s

Ynt: arkadaşlar tespitim sizce doğrumu

Dqn link=topic=51586.msg523476#msg523476 date=1327857742' Alıntı:
İllaki öyle olacak yorum yapmadan bakıp geçenlerde var..
bende her konuya bakmaya çalışırım.ama her konuya yorum yapamıyorum maalesf çünkü bilmediğim seye biliyomus gibi yorum yapmam. ok-*-s ama bildiğim şeye yorum yapmadan görüşümü bildirmeden geçmem :D

sekoo19 link=topic=51586.msg523507#msg523507 date=1327858737' Alıntı:
herkez bildigi konuyu cvplıyor demekki böyle iyi bilende bilmeyende yapsa kafa karışıklıgı olur bazen öle oluyorda yinede iyi genelde bilen cvplıyor
bencede böylesi daha iyi.herkes bildiği konuyu cevaplıyor demek ki ok-*-s

Tespitiniz kısmen doğru..Mesela konuya aynı kişi iki kere girerse gösterim sayısı da artıyor bir kişi her girdiğinden yorum yapmalı ki yorum sayısı da artsın bu da pek mümkün olmuyor...

arkadaşlar bazen konuyu açıyorsun işin çıktı gidiyorsun sonra arkadaşlar alınıyor konu sahibi yok diye böyle bir şey olabilirmi istiyen yorumlar istiyen bilgisini paylaşır istiyen sadece bakar

bazen yorum yapmıyorum .örneğin casenin bir modeli hakkında bilgi için konu açılıyor .benim hiç görmediğim hakkkında bilgi sahibi olmadığım bir traktör.işte o zaman yorum yapmıyorum ..yada bir traktör çekişmesi,, bakıyorum konu hakkında tartışma varsa .yorumsuz geçiyorum

vale link=topic=51586.msg524054#msg524054 date=1327907441' Alıntı:
bazen yorum yapmıyorum .örneğin casenin bir modeli hakkında bilgi için konu açılıyor .benim hiç görmediğim hakkkında bilgi sahibi olmadığım bir traktör.işte o zaman yorum yapmıyorum ..yada bir traktör çekişmesi,, bakıyorum konu hakkında tartışma varsa .yorumsuz geçiyorum
en iyisini yapıyorsun abi ok-*-s keşke herkes senin gibi olsa alk-*s yanllış anlamayın ben alınganlık yapmadım sadece bi tespitte bulundum ;) doğrumu diye sizlere sorayım dedim