arkadaşlar volsvagenin tsi benzinli motorlarina tüp takiliyormu

Ynt: arkadaşlar volsvagenin tsi benzinli motorlarina tüp takiliyormu

Araciniz volkswagenin hangi modeli
Bildigim kadariyla Jetta ,Passat,Golf bunlarin tsi lerine takiliyor Romano diye bir gaz sistemi var ama galiba araba rolantideyken benzinle hareket edince gaza geciyor.
Bursada Muhammet Usta var takan isterseniz irtibata gecip sorabilir bilgi alabilirsiniz. Tel: 0224 341 59 11

ali_durmuş link=topic=55558.msg594421#msg594421 date=1337096283' Alıntı:
abi güç kaybı olmazmıda 167 hp gücünde bi araç. zaten pikapların arasında motor farkı olrak amarok var 2000 motor 167 hp. bence iyi olamz abi.

ben otomobil bazında sordum yoksa amarok dizel

bende 2008 cherlovet aveo araç var aldıktan 6 ay sonra öğrendımkı araç sağ kapıda boya var mahkemeye verdım 3 senedır devam ediyor mahkeme sonuçlandı ve kazandık bunu bizden alsalar yerıne bir tane almamız lazım aklımdan pasat geçıyor tıguan geçiyor dizeldede sıkıntı var 6 ay gün veriyorlar onuniçin sordum

Tsi araclarin alim satim piyasasinda dusmeler oluyor. Yani normal benzinli bir bir passati elinden daha cabuk cikarirsin abi. Motor bakim masrafi da biraz fazla. Lpg sistemi mevcut ancak yukarda belirtildigi gibi sadece gaza bastiginizda lpg ile calisiyor motor. Rolantide ise daima benzin. Ayrica lpg sistemide normallere bakarak pahali baya.. Yine de sen bilirsin abi ama bence normalleri daha cazip. Bizde ariyoruz golf-passat ama tsi pek cazip gelmiyor..

Fatih_RSLN link=topic=55558.msg594450#msg594450 date=1337100076' Alıntı:
Tsi araclarin alim satim piyasasinda dusmeler oluyor. Yani normal benzinli bir bir passati elinden daha cabuk cikarirsin abi. Motor bakim masrafi da biraz fazla. Lpg sistemi mevcut ancak yukarda belirtildigi gibi sadece gaza bastiginizda lpg ile calisiyor motor. Rolantide ise daima benzin. Ayrica lpg sistemide normallere bakarak pahali baya.. Yine de sen bilirsin abi ama bence normalleri daha cazip. Bizde ariyoruz golf-passat ama tsi pek cazip gelmiyor..

aynen bende katılıyorum