ARKADAŞLAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: ARKADAŞLAR

akgul link=topic=3222.msg34547#msg34547 date=1210685487' Alıntı:
ne war ki konuda sen beğenmemiş olablrsen ama ben beğendim
ya kardeşim ben senin beğenip beğenmemen konusunda bi şey söyledim mi ya şu sözleri bi doğru dürüst okusanız varya deve kesecem

gaggoş link=topic=3222.msg35203#msg35203 date=1210833292' Alıntı:
ya kardeşim ben senin beğenip beğenmemen konusunda bi şey söyledim mi ya şu sözleri bi doğru dürüst okusanız varya deve kesecem

arkadaşlar deve keseriz isterseniz bir sonraki adıma bırakalım maksat biribirimizden birşeyler öğrenmek birçoğumuzun eksik kaldığı yönleri vardır mutlaka maksat bunları tamamlamak ilgi ve alakanıza teşekkürler

insomnia link=topic=3222.msg35861#msg35861 date=1210968614' Alıntı:
arkadaşlar deve keseriz isterseniz bir sonraki adıma bırakalım maksat biribirimizden birşeyler öğrenmek birçoğumuzun eksik kaldığı yönleri vardır mutlaka maksat bunları tamamlamak ilgi ve alakanıza teşekkürler
Bence same fena motor değil.İstedikleri parayı etmeyeceği kanaatindeyim,ayrıca fendtle karşılaştırıldığında terazi dengesiz olacaktır.Fendt ağır basar her türlü.Samenin tek avantajı mekanik olması olabilir,ama burda öğrendiğime göre fendtin arıza oranı da düşük.Bu avantajı da kaybolup gidiyo.Ama imkanlar dahilinde same daha çok tercih edilecektr.(maddi açıdan)
Piyasa traktörleriyle karşılaştırılsa kendine daha iyi bir yer bulabilir.

ÇağRı link=topic=3222.msg35862#msg35862 date=1210968766' Alıntı:
Bence same fena motor değil.İstedikleri parayı etmeyeceği kanaatindeyim,ayrıca fendtle karşılaştırıldığında terazi dengesiz olacaktır.Fendt ağır basar her türlü.Samenin tek avantajı mekanik olması olabilir,ama burda öğrendiğime göre fendtin arıza oranı da düşük.Bu avantajı da kaybolup gidiyo.Ama imkanlar dahilinde same daha çok tercih edilecektr.(maddi açıdan)
Piyasa traktörleriyle karşılaştırılsa kendine daha iyi bir yer bulabilir.

faydalı yorum teşekkürler

orta gelırlı ve ust gelırlı olarak ayrılırsa cıftcıler tercıh edeceklerı makınalar tabıkı farklı olacaklar mf nın 135iyle hatta onu da bırakın daha nıcelerıyle tarları ekıp bıcen cıftcılerımız var turkıye tarım uleksıdırı dıye gecınırken bu yıl bugdaya kadar bır cok seyı dısarıdan almadık mı ?

o resılerı sergılenen ftoların kacta kacı ulkemız sınırlarında....?

alakası az belkıde ama benım yorumum boyle

Bence boşa tartışılacak bir konu bu sama iyi olsa ne olacak fent iyi olsa ne olacak çiftçinin yüzde kaçı bu traktörlerden kullanıyor sence?
hem iyiliklerini neye göre değerlendireceksin fiatımı?yakıtımı? yedek parçası mı?servisi mi? çekişi mi? yoksa görüntüsü mü? vs. vs. vs.................. sende varsa bunlardan hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...