artrak- türk çin ortaklığyla traktör ...

Ynt: artrak- türk çin ortaklığyla traktör ...

bunları ihlas holdinğ getirmişti türkiye ' ye m bi türlü tutturamadılar fiyatlarıda hiç ucuz deyil 2009 konya tarım fuarında fiyatını sordum nh den falan pahalıydı

arkadaş çin malı bir şeye traktöre para verilirmi çin neyi düzgün yapmışki bunu düzgün yapsın Japon malı traktörleri millet almaya çekinirken çin malına neden medet umulsun ....

[size=12pt][/size][/colo

artrak superline traktörlerle ilgili teknik özellikler fotoğraflar vs bilgiler mevcut ama kullanıcısının hiç yorumu yok.çin malı diye hepimizde ön yargı olmakla beraber newholland ls deutz gibi bir çok traktöründe ana unsurları çin bunlar çalışmıyormu. ayrıca atrakt süperlinenin birebir aynı olan parçaları yokmu.mesela tüm şanzıman defransiyel ve şasinin 80-66 fiatın birebir aynı olduğu söyleniyorbilgisi olanların yazmalarını hatta mümkünse kullanıcıların telefon belirmelerini istirham ediyorum

muhyeddin link=topic=37796.msg334006#msg334006 date=1296566171' Alıntı:
[size=12pt][/size][/colo

artrak superline traktörlerle ilgili teknik özellikler fotoğraflar vs bilgiler mevcut ama kullanıcısının hiç yorumu yok.çin malı diye hepimizde ön yargı olmakla beraber newholland ls deutz gibi bir çok traktöründe ana unsurları çin bunlar çalışmıyormu. ayrıca atrakt süperlinenin birebir aynı olan parçaları yokmu.mesela tüm şanzıman defransiyel ve şasinin 80-66 fiatın birebir aynı olduğu söyleniyorbilgisi olanların yazmalarını hatta mümkünse kullanıcıların telefon belirmelerini istirham ediyorum
sahibinden comda var aramakta fayda var ama uzak dur....

hangimotor olursa olsun yenıyken hele hele deneme motorlarının yag atacagı cekmeyecegını zannetmıyorum gormeden yapılan yorumlara karsıyım
bızeyakın koyden bırısı 85 lıgı aldı adam memnunum dıyor ama onun alma seklı banka degılde bayı tarafından saglanan vadeydı zannedersem motor 110 90 fıyatların aynısı motor kısmı perkıns ve gercekten sase var adamlar cın olmadıgını soyluyor tabıkı ondekı YTO armasının ne oldugunu bılmıyorlar fıyat cazıp olsa kullanılır ama bence cok pahalı

ben çankırıya gidip fabrikasını gördüm , 85-90 beygir üretmişler bu yıl 45-55-75 de üretilecekmiş yedek parça deposu baya geniş birde baskı balata - mazot pompası -mekanik full garantide yto ile ortaklık yokmuş şase döküm ve kaput ordanmış kabin yarış kabin kabinde yarış armasıda var motordada ricardo / prks var ama kullanlarda güçlü çekişi yakıtı iyi ama ufak tefek sorunu oluyor dediler düşünüyorum .

valla traktör benim hoşuma gitti çin malı diye hemen kötülememek lazım bence güzel ön yargıda bulunmamak lazım bide çift sürüşünü falan görmek lazım bide kendine güveniyosa diğer markalarla çekişip kendini kanıtlarsa çoğu traktörden daha iyi satılır gibime geliyo.

erkunt37 link=topic=37796.msg585355#msg585355 date=1335361202' Alıntı:
bırakın çinimini ya kapı gibi türk malı erkuntumuz var onu kullanalım
erkunt37 link=topic=37796.msg555721#msg555721 date=1330975043' Alıntı:
valla traktör benim hoşuma gitti çin malı diye hemen kötülememek lazım bence güzel ön yargıda bulunmamak lazım bide çift sürüşünü falan görmek lazım bide kendine güveniyosa diğer markalarla çekişip kendini kanıtlarsa çoğu traktörden daha iyi satılır gibime geliyo.
????? :S

Geçtiğimiz yıl bu traktörlerden Ardaş alışveriş merkezlerinin önlerinde vardı ama bizim civar köylerden alan çıkmadı. Patronları Ardaşın patronu olsa gerek... Büyük olasılık çin malı olmasından dolayı kimse ilgilenmedi. Aslında çinliler kaliteli mal da üretiyor ama işadamlarının çoğunun ucuz olanı alıp pahalı satmak işlerine geliyor... Geçen yıl Bursa Tarım Fuarında Anavatını olan Amerika dan gelen ve herkesin ilgi odağı olan büyük bir CASE vardı, forum muhtarımız(Ağır Abi) ile birlikte bu traktörü incelerken farkettik ki traktör için en önemli parçalırından biri olan mazot pompası ÇİN de üretilmişti...

Ferrari fiyatına traktör

cinden parca getirip kullanmayan firma mı var motoruyla şanzımanı iyi ise sorun yok %20 de ucuzmus bide yanına kırmızı jant 165 alınır %20 le oh neguzel kırsehire gelirse biz alırız 5 6yıl sorunsuz calısır tümosanında dandik parcası cok ama telafisi var bunun da yedek parscası olduktan sonra rahat olur