ASKERLİK ACEMİ BİRLİĞİ

31.12.2015
5,713
6,963
30
osmaniye

Değerli büyüklerim abilerim kardeslerim az çok herkesle tanıştık Trakkulup aracılığıyla..3 Şubat 2018 günü birliğime teslim oluyorum, bir müddet aranızda olamayacağım için üzgünüm..Herkes kendine iyi baksın Allaha emanetsiniz
Acemi birliğim;
İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı /MALTEPE/İSTANBUL

Değerli büyüklerim abilerim kardeslerim az çok herkesle tanıştık Trakkulup aracılığıyla..3 Şubat 2018 günü birliğime teslim oluyorum, bir müddet aranızda olamayacağım için üzgünüm..Herkes kendine iyi baksın Allaha emanetsiniz
Acemi birliğim;
Hayırlı tezkereler kardeş..

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı

Hayırlı olsun Mahmut bey.
Rabbim hayırlı gidiş dönüşler nsp eder inşallah.
Teşekkür ederim abi sağolasın inşallah
Hayırlı tezkereler Mahmut
Allaha emanet
Sağol ismail abi teşekkür ettim
Hayırlı tezkereler şimdiden. Allah sağ salim gidip gelmek nasip etsin.
Teşekkür ederim abi sağolasın
Hayırlı tezkereler
Sağolasın abi teşekkür ettim
Gülerek git gel mahmut hayırlı tezkereler
inşallah kardeşim sağolasın teşekkür ettim
hayırlı tezkereler Mahmut Sevk tarihi ne zaman yazıyor kağıtta usta birliği neresi?
Abi sevk tarihi 31 ocak katılacak tarihi 3 şubat yazıyor, usta birliği daha belli olmadı uzun dönem benim
Allah`a emamet ol, cektirecegin fotograflari gonder bize. Duaciyiz tum askerlere.
En buyuk asker BIZIM ASKER !!
Sağolasın abi teşekkür ettim inşallah vatanımıza faydalı şekilde askerliğimi yaparım
Hayırlı tezkereler. Güle güle git gel..
Sağolasın erkan abi teşekkür ettim
Hayirli teskereler
Teşekkür ederim sağolun

• Beğen
Tepkiler: ORION
Acemi birliğim;

Hayırlısı olsun kardeşim ustada edirne/merkez yada kırklareli düşerse haberim olsun