Atilla abi siteden ayrılmalımı sizce

5000 tane mesajın üzerinde yorum yapan bilgi ve ilmini kimseden esirgemeyen makina mühendisi Atilla

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Bu anket kapanacak: .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Atilla abi siteden ayrılmalımı sizce

Kim yamuk yaptı Atilla abi indirelim aşağıya....
:S ben hala bu anket neden açılmış anlayamadım....Atilla abinin kendi kararı ise saygı duyarız.....
ama bu sitede kim kimseyi zorla atamaz.....eğer böyle birşey varsa.....

Gidene de gelene de kapımız sonuna kadar açıktır.

Yalnız konu yanlış yere açılmış, bu konunun çiftçi anketleri ile bir alakasını göremedim. Bu bir genel ankettir, o yüzden gerekli yere taşıyorum. Ayrıca konu içinde tartışma çıkaracak mesajlar silinmiştir.

ne olduğunu bilmiyorum ama atilla abi büyüklerimizin sitede olmasını her zaman için isterim.daha onlardan öğreneceğimiz çok şey var...

atilla link=topic=14494.msg135527#msg135527 date=1231968813' Alıntı:
benden memnun olmayan arkadaşlar, küfür olmamak şartıyla her şeyi dile getirebilirler..her türlü eleştiriye hazırım...a.EFE

abimizin istediği gibi yazıyorum ...

bu konu erkan tarafından atilla abimizin isteği üzerine açılmış ... ama keşke atilla abimiz bunun neden yaptığınıda yazdırsaydı erkana daha iyi olurdu . böyle bir konuda kavga çıkacağıda gün gibi aşikardı vede çıktı zaten . maalesef sitemizde düzenli olarak her ayda bir sağlam bir kavga olmazsa rahat edemiyoruz. salih ve ağır abi ninde kavgalarını özelden yada msnden hareretle devam ettirip sorunlarını çözmelerini rica ediyorum .

atilla abinin bu konuyu neden açtırdığını burada bizlere açıklamasını istiyorum . tabiki yine kendisi bilir .

Konu içerisinde tartışmaya yol açacak mesajlar silinmiştir. Böyle yapıldıkça sürekli başa döneceksiniz haberiniz olsun. Bu konu amacını aştığı için kilitliyoruz. Site olarak görüşümüz ortada, büyüklere karşı saygımızı, küçüklere karşı sevgimizi eksik etmedik. Eğer böyle yaptığımıza inanmayan varsa bana özelden mesaj atsın medeni insanlar gibi görüşelim.

Bilgili insanlara saygımız vardır. Bilgili insanlar kendilerine göre bilgisiz gördüğü birkaç tane çaputçu yüzünden gidecekse bu bizim suçumuz değildir. Burada site olarak hiç bir bilgili insana zorluk çıkarmadık, aksine kolaylık sağladık, hala gideceğim diyen varsa istediği gibi davranabilir. Ben kimseye kal demem, kurallara uyduğu sürece de git demem. Giden gider, kalan sağlar bizim olsun.

Sitedeki yöneticilerden rahatsız olan varsa buyursun yukarıda yöneticiler bölümü var. Orada istediğini yazabilir, bizde değerlendiririz. Var mı işini adam gibi yapmayan, var mı size gıcıklık yapan? Var olduğunu düşünen yazabilir.

Fendt konuları kendi bölümünde açılıyor, eğer başka bir bölümde Fendt hakkında bir konu bulursanız ihbar bölümünde söyleyebilirsiniz. Bu genel bir haktır, bir markanın başka bir bölümde reklamı yapıldığını gören varsa bu hakkını kullanıp bunu ihbar edebilir. Varsa böyle bişey ihbar ediniz, yönetim olarak işimizi hafifletirsiniz. Bunu yapanlar da mutlaka uyarılır, kim olursa olsun.

Şimdi asıl konumuz ve ilgi alanımız olan traktörlere dönelim ve gereksiz muhabbetleri kapatalım.

KİLİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...