Avrupalı ekinleri nasıl ilaçlıyor?Ynt: Avrupalı ekinleri nasıl ilaçlıyor?

adamların herşeyi planlı,eğitimli.Zehir atıklarını bile çöpte toplayıp imha ediyorlar.Biz olsak dere kenarlarına veya tarlaya gömeriz.Eğitim şart abi.Birde tabi devletinde bu konularda teşvik edici olması lazım.
 


Ynt: Avrupalı ekinleri nasıl ilaçlıyor?

yazıyolar çiziyolar bizde her$ey kara düzen ne attıgımızı ne ektiğimizi kafaya kaydediyoruz .. zamanla unutuyoruz .. aslında her yıl yılın gidi$ine göre ekim tarihimizi gübreleme tarihimizi sulama tarihimizi .. toprak nemini hava $artlarını bicim tarihimizi .. kaçar kg ne kullandıgımızı kayıt etmemiz gerekiyor .. ben gibi herkes böyle olması gerektiğini biliyoruz ama i$ yapmaya gelince herkes ü$eniyor .. adamlar mazotlarına kadar litre litre kayıt ediyorlar ..
 Ynt: Avrupalı ekinleri nasıl ilaçlıyor?

bunlar gibi çifçilik yapmak için neler vermezdim ama benim suçum değil tarım polikalarımız yanlış aramızda en az 20 yıl fark var
 

Ynt: Avrupalı ekinleri nasıl ilaçlıyor?

herşey dört dörtlük ayarlar makinanın kullanılması falan biz bunları göz kararı yapıyoruz va makina pahalılığı ve satığımız ürün para etmiyor
 

Ynt: Avrupalı ekinleri nasıl ilaçlıyor?

paylaşım için tesekkürler abi...
hersey planlıyolar o sekil yapıyolar, hep gps var işin içinde ;)
o değilde bilgisayar dikkatimi cekti, adamlar macintosh bilgisayar kullanıyor bea :)
bilgisayarlarına biz burda 6 tonluk romork alıyoruz ;D
 
Benzer Konular


Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt