Ayrık otuna çözüm

Ynt: Ayrık otuna çözüm

bende bi kutu daha ilaç vardı resmini çekeyim bi ara ben zeytinliktede kullandım bağdada kullandım şeftali bahçesindede kullandım önemli ola uygulama şekli rüzgarlı hava olmayacak uygulama kesinlikle sırt tulumbasıyla elle olacak ağaçlı yerlerde ağaçlara gelirse tabiiki zararı var ilacı attıktan sonra hayvan veya tavuk otlarsa kesin ölüm

sadece ince yapraklıları öldüren ot ilaçları var ayrık , kanyaş öldürüyor hemde köküne kadar ,bağ gibi geniş Yapraklı'ya dokunmuyor.İlaç ismini hatırlayamadım şimdi, ancak zirai ilaç bayisine sorarsanız size verir birçok marka var piyasada etken maddeleri aynı

sadece ince yapraklıları öldüren ot ilaçları var ayrık , kanyaş öldürüyor hemde köküne kadar ,bağ gibi geniş Yapraklı'ya dokunmuyor.İlaç ismini hatırlayamadım şimdi, ancak zirai ilaç bayisine sorarsanız size verir birçok marka var piyasada etken maddeleri aynı

Eski arkadaşları tekrar görmek ne güzel.

Bağda ruhsatlı dar yaprak herbisitleri
-PROPAQUİZAFOB (kanyaş için)
-HALOXYFOB (kanyaş,geliş,ayrık )
-FLUAZİFOB BUTYL (kanyaş,ayrık)
Yanlış anlaşılmasının diye piyasa adlarını yazmadım.

GLİFOZAT: Yukarda yazıldığı gibi gözler uyanmamışsa kullanılabilir.Ancak otlar öldürmelik olunca gözler uyanmış oluyor.Budama zamanı bile ilaç uçuşup kesik yerlerden girmesin diye 10 gün uygulanması istenmiyor.