Balya makinası önerisi paksan süper yunus-naras

Telliden dönme makinede bağlama grubu düzgün takıldıysa sorun olmaz, çok değiştirenleri gördük.
Telli bağlamada samanlıkta fareler teli kesemez, ipliler de kesebiliyor.
İpli makine de bağlama grubu toprak alırsa ipi uzun kestirmek için ayar gerekir.
Sıcakta ipler bir miktar uzar, sıkılık ayarı yapmak ister.

Abiler cumleten hayirli sabahlar,sizlere bi sorum olcak.2000 model gallignani 5190 bi makine var,komple bakimli,uzerinde orjinal raspe baglama grubu var.Ama makine telliden donmeymis.Bu telliden donmeler nasildir,ilerde problem cikarir mi,kimi cikarir diyo,kimi hicbisey olmaz diyo.Yani anliycaniz kafamiz karisik,bana bi yardimci olursaniz cok makbule gececek[emoji4].
Fiyatı neydi acaba Bi mahzuru yoksa

20 yıllık bir makinaya o parayı vermek kanaatimce doğru değil
2006 2007 model orijinal ipli Uzel Balya makineleri var aşağı yukarı dediğiniz fiyatlara makinalar galigani sadece üzerinde Uzel yazıyor üç yıl önce aldık halen kullanıyoruz

• Beğen
Tepkiler: Adigee55
20 yıllık bir makinaya o parayı vermek kanaatimce doğru değil
2006 2007 model orijinal ipli Uzel Balya makineleri var aşağı yukarı dediğiniz fiyatlara makinalar galigani sadece üzerinde Uzel yazıyor üç yıl önce aldık halen kullanıyoruz
Valla bilmiyom abi suan tek tereddut ettigim nokta telliden donmus olmasi.Diger turlu makina komple revize edilmis.Uzel e hic denk gelmedik daha gallignani nin urettigini biliyorum,guzel makine.2006 2007 bi tane bulduk,fiyatta anlasamadik.43 dedi en son 40 a birakti bize almadik.Gecen yine gittik ayni makineyi 45 e sattim dedi.2006 2007 ler o fiyattan assa yok abi.Yorumun icin tesekkur ederim.

Çok pahalı geldi Facebook ta 2.el Balya makinesi pazarı var oraya bak bazen uygun yüksek model ler düşüyor
Arastiriyoruz abi bakalim hayirlisi.Ama o fiyatlardan assa makine yok gibi.3 gun once 2012 paksan varmis sorduk 45 dedi.Bakimi yok, baglama grubunda marka yok bide baglama grubu zincirle calisiyodu o nasil oluyo iyimi kotu mu bilmiyorum.Piyasa assa yukari boyle fiyatlar baya ucuk.Tavsiyen icin sagol abi.

Arastiriyoruz abi bakalim hayirlisi.Ama o fiyatlardan assa makine yok gibi.3 gun once 2012 paksan varmis sorduk 45 dedi.Bakimi yok, baglama grubunda marka yok bide baglama grubu zincirle calisiyodu o nasil oluyo iyimi kotu mu bilmiyorum.Piyasa assa yukari boyle fiyatlar baya ucuk.Tavsiyen icin sagol abi.

Bu grubu incele yada ilan ver baya çıkar ama alırken makineden iyi anlayan bir ustayla gitsen iyi olur

• Beğen
Tepkiler: Adigee55
Ağalar herkese teşekkür ederim, Harmak aldık eve getirdik inşallah, paksanla arasında kalmıştım .o kadar makina arasından , Harmak malzeme kalınlığı olarak çok heybetli bir makina yapmış her parçası epeyce kalın ben sağlamımim hissi veriyor, geliştirmiş kendini,fan üstü saç ve yaba koruma telini fan tarafini düz saç yapmışlar toz gruba gelmesin fanı tikamasin diye, tüm ışıklandırmalar led ,Grup orjinal alman raspa, ek toplayıcı tırmık var . Daha epey hoşuma giden yerleri var bakalım daha tek balya basmadim

Ağalar herkese teşekkür ederim, Harmak aldık eve getirdik inşallah, paksanla arasında kalmıştım .o kadar makina arasından , Harmak malzeme kalınlığı olarak çok heybetli bir makina yapmış her parçası epeyce kalın ben sağlamımim hissi veriyor, geliştirmiş kendini,fan üstü saç ve yaba koruma telini fan tarafini düz saç yapmışlar toz gruba gelmesin fanı tikamasin diye, tüm ışıklandırmalar led ,Grup orjinal alman raspa, ek toplayıcı tırmık var . Daha epey hoşuma giden yerleri var bakalım daha tek balya basmadim
Fiyatını paylaşabilir misiniz. birde sıfır mi aldınız

Ustam nasıl memnunmusun harmak balya makinesinden