BAŞAK 2073 SH 285 MASSEY

Ynt: BAŞAK 2073 SH 285 MASSEY

başak 285 yarısı kadar yakar parçası ustalıgı ucuz ben tomhuruk makarasında kullandım aynı makarad 2073 daha çok çekti egimli arazıde yumsak zemınde yuk çektım 285 yolda kaldı cıkamadı ama turbo taktırmadan önceydı cekısı az geldı bana gıttım turbo taktırdım radyotoru termostatı değiştirdim fındık patozu yapıyorum saattte 6 lıtre mazot yakıyor ama 265 le patozda denedım 11 lıtre yakıyor 285 denemedım 265 denedim.. aradakı fark işte ama başağin 2 el satımı zor 285 hemen saat hemde ıyı paraya

))) HERKESEE SLM BEN DE 200 MODEİL YAĞLI DİSK BAŞAK 2073 VAR ARKADAŞ BNA KAFA TUTYO 285 MASSEYLE LE ÇEKİŞTİRCEZ SİZCE HANGİSİ ALIR YA DA O NASIL ÇEKERİMM ?????
Bizde başak 2073 le enter 654 s var ikiside çok saglam güçlü motorlar. Masseye gelince iyi motorlardır fakatagırlikları önde bu yuzden çekiste fazla iyi deillerdir hele çemura girdimi bitti. Enterin arkası baya agirdır o yüzden tek çeker çoğu motoru çeker dinlemez 2073 te gayet iyidir her işte kullanılir çokta pahalı deildir. Bizim köyde 285 massey vardi vizim enterle çekistiriyoduk çekiyodu enter çok saglam motor ve benim şahsifikrim olarak enteri masseydende başaktanda daha çok seviyorum