BAŞAK 2110S/MASSEYFERGUSON 5455 ÜNLÜ 5/14 PULLUK

Bakinin zetorla videolarina yorum yapanlar.Bakinin yarisi kadar batiramamislar motorlarda 110 120 hp olmasina rahmen.Kimse kusura bakmasin çoğunuz dogru degilsiniz.Buraya otomatik unluyle bircak video attim.Teker ayar delikleri genelde 5.deliktedir ekecegim mahsule gore bazende 4. Delikte olur..Kürekle bellesen bundan daha iyi olur
Murat abi o şekilde ben seri 3 ile 11 kmh hızla sürüm yapıyorum 😂😂😂

Böyle nadas olmaz kimse birbirini kandırmasın tümosan 8195le profil 5li 14 inç kulaklarla alplerle tekeri son deliğe takıyoruz bu kadar gidiyor batırmaya korkmuşsunuz bide masseydeki kulaklar kesinlikle 14 inç değil

Derin surupte su mu arayacaksiniz tarlada :) 25 30 cm.pulluk surum derinligi gayet idealdir ilerleyen donemlerde daha derin surum ile toprak yenilenir. Bolgeden bolgeye toprak yapisina gore degisir surum derinlikleri.mf ve basagin performansi gayet guzel.dayna 4 un verdigi konfor ve rahatlik on plana cikartir mf u

• Beğen
Tepkiler: isyankar1985
Basak 2110 bayiye gelince aradılar beni gidip bakıp inceledim tabiki bi mf nh ithal serisi diyil ama gerçekten baya yol kat etmiş ve eminim böyle giderse basak daha güzel traktörlerde yapar
2110 da beğenmediğim vites şekil boyları idi ama geçişlerde haşmet 110 crd den daha yumuşak bi geçişi vardı .

Diyarbakırda baya alan kişi oldu ki bayi karşılamıyor gün veriyor diye duydum satış fiaytida peşin 135 bin tl imiş en geniş lastik geri görüş kamerasız .

Bu surumde 25 30 cm var oylemi.Milletin akliyla dalga gecmeyin.Ayrica dyna sanziman diyede havalara ucurmayin motora kattigi guc fln yok sade kullanim rahatligi avantaji var yoksa mekanik 4×4 vites yada erkuntun lux serisiyle ayni vites sayisina esit veyahutta styerla ayni vites sayisina esit.ama onlardan rahat mi rahat teknolojik mi teknolojik ona lafim yok.mfye mekanik 16 viteste koysan gidecegi bu

Bu surumde 25 30 cm var oylemi.Milletin akliyla dalga gecmeyin.Ayrica dyna sanziman diyede havalara ucurmayin motora kattigi guc fln yok sade kullanim rahatligi avantaji var yoksa mekanik 4×4 vites yada erkuntun lux serisiyle ayni vites sayisina esit veyahutta styerla ayni vites sayisina esit.ama onlardan rahat mi rahat teknolojik mi teknolojik ona lafim yok.mfye mekanik 16 viteste koysan gidecegi bu

Kac cm dir bu kadar emin konusuyosun 25 cm i 12 cm olarak farz ediyosun galiba once traktor lerdeki lastik ebat caplarina bir goz atarsan kac cm oldugunu anlayacaksin ve videoyuda dikkatli inceleyin.dayna 4de debriajsiz vites hizlanmasi var basakta bolucu kademe var. Basak en fazla debriaja basmadan 1 vitesvyukseltebilir dayna 4 cektigi kadar bu da su oluyorki motor pullukta hizini ve devrini kaybetmeden 2 vites yukseltme secenegi var ivme kazanarak basakta sadece tek vites. Bu da engeli arazide buyuk ustunluk demek

Bencede 25 30 cm derinlik yok. Bi bacakla ölçmek lazım [emoji23]

Derin surupte su mu arayacaksiniz tarlada :) 25 30 cm.pulluk surum derinligi gayet idealdir ilerleyen donemlerde daha derin surum ile toprak yenilenir. Bolgeden bolgeye toprak yapisina gore degisir surum derinlikleri.mf ve basagin performansi gayet guzel.dayna 4 un verdigi konfor ve rahatlik on plana cikartir mf u
Olurmu hiç dostum tarlayı derin sürüme alıştırmak gübredende tohum cinsindende önemlidir toprak yapısı ne olursa olsun

Tav iyi, sürüm derinliği ekilecek mahsül belirler.2110S muadili 5440 olurdu.Dyna-4 şanzıman çalışmasını bir inceleyin katkısı küçük görülemez.Düz arazide çalışırken belki belli olmuyor ama rampa araziye girince dyna şanzımanın etkisi belli olur.
Başak, Konya bölgesine daha çok gidiyor diye duydum.
Hidrostatik geçişli şanzıman yok, donatı olarakta fena değil yani.
Birkaç arkadaşın burada da niyeti var, kuyruk sallıyorlar.:D

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk