BAŞAK TRAKTÖR YENİ DEVİ 2085 TURBO . .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: BAŞAK TRAKTÖR YENİ DEVİ 2085 TURBO . .

Yerli malı yurdum malı, güzel iyi hoş da beni memnun etmedikten sonra ben Başak ' a para kazandırmışım ne yazar, yerli malı kullanmışım ne yazar.
Parçası bol servisi bol, neden bol çünkü adamlar yedek parçadan kazanıyorlar, zırt pırt bozulup yedek parça ihtiyacı duyan bi markanın yedek parça yatırımı çok olmayacak da nolacak.
Diyelim ki 2 yıl garanti verdi o süre içinde parçayı beleşe taktı ama sonrasında nolacak ?
Kazandığın parayı Başak servisine, yedek parçacısına ver, yerli malı kullanıyorum diye sevin.
Olacak şey mi bu yahu.
İyi olsa kaliteli olsa başımızın üstünde yeri var, ama hiç de öyle bi makina değil.
Yabancıyı övüp yerli malını kötüleyen kendini bilmezler olarak görülüyoruz belki, ama doğruya doğru, yerli malı markalarımız malesef gerektiği gibi kaliteli değil.
Keşke olsaydı.
...

Holland link=topic=5853.msg189363#msg189363 date=1245757823' Alıntı:
Yerli malı yurdum malı, güzel iyi hoş da beni memnun etmedikten sonra ben Başak ' a para kazandırmışım ne yazar, yerli malı kullanmışım ne yazar.
Parçası bol servisi bol, neden bol çünkü adamlar yedek parçadan kazanıyorlar, zırt pırt bozulup yedek parça ihtiyacı duyan bi markanın yedek parça yatırımı çok olmayacak da nolacak.
Diyelim ki 2 yıl garanti verdi o süre içinde parçayı beleşe taktı ama sonrasında nolacak ?
Kazandığın parayı Başak servisine, yedek parçacısına ver, yerli malı kullanıyorum diye sevin.
Olacak şey mi bu yahu.
İyi olsa kaliteli olsa başımızın üstünde yeri var, ama hiç de öyle bi makina değil.
Yabancıyı övüp yerli malını kötüleyen kendini bilmezler olarak görülüyoruz belki, ama doğruya doğru, yerli malı markalarımız malesef gerektiği gibi kaliteli değil.
Keşke olsaydı.
...
aynen katılıyorum...benim verdiğim paranın hakkını vermiyorsa ve sürekli arıza ile bana iş kaybı yaptırıyorsa kusura bakmasın yerli malı...

he birde 2073 ü çapaya hiç kullandımı sen.senin yaşın kaç.2073 çapada normal yakıtını 2 ye katlıyo ayrıca 70.80 lik tümosanının döküntü modelinden bin kat daha iyidir bikere o traktör esas başagın eline su bile dökemez.

bu başakların motor hidrolik iş yapmıyo hem bide bunun motoru iki çekeri çekmiyoki çiftçekeri çevirsin başta malzeme kalitesi yok gibi nerdeyse bunların motorları hararet yapıyor biraz yüklendinmi kırmızı kullanan arkaşlar şöyle söyler bunlar sıcak çalışır derler devam ederler ama sonuç motor üstkapat contasını yakar bu sürekli olur iki senede tabiri cayizse motor fasal gibi salar kendini

başaklar güzel motorlar aslında belki büyük işlere yetmeyebilir fakat bildiğim bir şey var oda bizim buralarda ikinçi motor olarak kesinlikle başak vardır çünki mahsul arasına çok uygun yüksek oluşu inçe tekerlek oluşu . heryerde tutulmaya bilir her malın çok tutulduğu bölge vardır beğenmeyen arkadaşlara demekki işlerine göre uygun değil ama benim için on numara diyebilirim hiç şikayetçi değilim . vede çekerini almayı düşünüyorum . hiç çekinmeden

ARKADAŞLAR YORUMLARA GÖZ GEÇİRDİMDE KİMİSİ BİLMEDEN HAKTA KULLANMADAN YAZI YAZMIŞ BEN EDİRNEDE YAŞIYAN VE YILDA SADECE 2BİN DÖLÜM ÇELTİK EKEN BİRİYİM İŞİM ÇAMURLA BAKIN BENDE 2 TANE 90-80 KLASİK 1 TENE FERGUSON 1 TANE 2085 VARDI 2085 ÇELTİKTE YETERSİZ KALDIĞI İÇİN ONU KARADAKİ İŞLER İÇİN KULLANIYORDUM EVET ALDIM 2085 DAĞA HALA KULLANIYORUM SAAT GİBİ NEDEN LEKE ATIYORSUNUZ NEWHOLLAD TI ÖVMEYİN KULLANDIM ÇEKİMDE ÇOK PASİF KALIYOR DONALIM İYİ AMA İŞ İÇİN YETERSİZ ATAK DEĞİL 2 TUMOSONUMU ZARARINA SATTIM DAĞA 2 SENEDE KABİN MOTOR GİTTİ HERGÜN TAMİR ÇEKİM GÜCÜ GAYET GÜZEL AMA KAPORTA MOTOR ÇABUK GİDİYOR FERGUSONUMU SATTIM ÇAMURTA BADANAJA ÇOK KALKIYOR YANIYOR ADETA YAKITTA ÇOK 2 TANE TUMOSON VE 1 TANE FERGUSONUMU SATTIM FERGUSONUM İLK MOTORUMDU ŞUAN 3 TANE LANDİNİM VAR 1 YILLIK ŞİMDİLİK ÇOK MEMNUNUM YAKIT BİRAZ VAR AMA YAPTIĞI İŞE DEĞER SAĞLAM ÇEKİŞ GÜCÜ MÜKEMMEL 2085 İMDE DURUYO İSTEYEN GELİP MİSAFİRİM OLABİLİR TARLADA 2085 E ÇABUR ATANLAR BİNSİN DENESİN BEN İDDAYA AÇIĞIM
EN İDAAL BÜYÜK İŞ İÇİN LANDİNİ VE CASE DEN YANA OYUMU KULLANIYORUM KÜÇÜK İŞ İŞ İÇİN 2085 YADA LANDİNİ KÜÇÜK MODELLERİ

GURUR link=topic=5853.msg495361#msg495361 date=1324470597' Alıntı:
ARKADAŞLAR YORUMLARA GÖZ GEÇİRDİMDE KİMİSİ BİLMEDEN HAKTA KULLANMADAN YAZI YAZMIŞ BEN EDİRNEDE YAŞIYAN VE YILDA SADECE 2BİN DÖLÜM ÇELTİK EKEN BİRİYİM İŞİM ÇAMURLA BAKIN BENDE 2 TANE 90-80 KLASİK 1 TENE FERGUSON 1 TANE 2085 VARDI 2085 ÇELTİKTE YETERSİZ KALDIĞI İÇİN ONU KARADAKİ İŞLER İÇİN KULLANIYORDUM EVET ALDIM 2085 DAĞA HALA KULLANIYORUM SAAT GİBİ NEDEN LEKE ATIYORSUNUZ NEWHOLLAD TI ÖVMEYİN KULLANDIM ÇEKİMDE ÇOK PASİF KALIYOR DONALIM İYİ AMA İŞ İÇİN YETERSİZ ATAK DEĞİL 2 TUMOSONUMU ZARARINA SATTIM DAĞA 2 SENEDE KABİN MOTOR GİTTİ HERGÜN TAMİR ÇEKİM GÜCÜ GAYET GÜZEL AMA KAPORTA MOTOR ÇABUK GİDİYOR FERGUSONUMU SATTIM ÇAMURTA BADANAJA ÇOK KALKIYOR YANIYOR ADETA YAKITTA ÇOK 2 TANE TUMOSON VE 1 TANE FERGUSONUMU SATTIM FERGUSONUM İLK MOTORUMDU ŞUAN 3 TANE LANDİNİM VAR 1 YILLIK ŞİMDİLİK ÇOK MEMNUNUM YAKIT BİRAZ VAR AMA YAPTIĞI İŞE DEĞER SAĞLAM ÇEKİŞ GÜCÜ MÜKEMMEL 2085 İMDE DURUYO İSTEYEN GELİP MİSAFİRİM OLABİLİR TARLADA 2085 E ÇABUR ATANLAR BİNSİN DENESİN BEN İDDAYA AÇIĞIM
EN İDAAL BÜYÜK İŞ İÇİN LANDİNİ VE CASE DEN YANA OYUMU KULLANIYORUM KÜÇÜK İŞ İŞ İÇİN 2085 YADA LANDİNİ KÜÇÜK MODELLERİ
doğrudur abicim. ama kuru kru olmuyo beyavv. biraz foto .video paylaşta görelim şu cengaverleri...

Köyümüzde bi komşumz 2009 da 2060 tekçeker bi başak aldı .tamam traktör iyi hoş da o nsıl bir kaaradumandır köyun içinden geçtiği zaman ortalığı batırıyordu .alındığından beri 5 kere turbo değiştirdi direksiyonda sorun çıktı :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...