Benim Traktör Takaslı

Ynt: Benim Traktör Takaslı

nh_fıat link=topic=50847.msg510830#msg510830 date=1326465193' Alıntı:
sadece takaslı demişinz, fakat böyle müşteri bulmanız zor, mesela bunu satıp, başka alsanız daha kolay olur bence :) hayırlı satışlar
traktörden bir sıkıntım yok, para ele geçince kıyamıyorum, bu traktörü bir sene aradım. ama verip alırsam zor gelmez. paradan ayrılmak zor geliyor.

bencede eğer aletiniz temiz ve işinizi görüyorsa değişmeyiz senin malından iisi olmaz benım gözümde ve eğer sıfır alıp daha büyük iş yapmayı planlamayıp fente dönmek ne kadr ii olur belli olmaz karşı tarafın motoru ne kadar saglam çıkar. takas işini hiç sevmemişimdir..

Hocam paraya kıyacaksınız artık... :) 135 liği satın yada temiz bir motor bulana kadar kullanın daha sonra satın, bu şekilde takaslı motor bulmak,temiz,aradığınız gibi bulmak zor olabilir...

SmhGwz link=topic=50847.msg510844#msg510844 date=1326466649' Alıntı:
bencede eğer aletiniz temiz ve işinizi görüyorsa değişmeyiz senin malından iisi olmaz benım gözümde ve eğer sıfır alıp daha büyük iş yapmayı planlamayıp fente dönmek ne kadr ii olur belli olmaz karşı tarafın motoru ne kadar saglam çıkar. takas işini hiç sevmemişimdir..
bizimde bir 286 g vardı satacaktık adamın biri ev yapmış 3085 ini satıcak irtibata geçtik 700 saatteki tertemiz motoru aldık bizim 286 da
verdik bizim 286 iyi çekmiyordu fakat 3085 canavar gibi mübarek

deutz 6206 yada fendt 103 ü kafa kafaya değiştirirsin..temizlerini bulursan rahata erersin..jd ve ford yakıtı çok gelir sana çünkü 135 lik seninki..ama deutz la fendt in yakıtı 135 kadar zaten...