Bereket 60

Arkadaşlar bereket 60 aldım fakat traktör istop ediyor mazot bitti 50 TL'lik mazot kuydum ama yolda gittiyimde istop edip durdu ve depoda ne kadar mazot olmalı mazot göstergesi de çalışmıyor mazot az olduğundan mi calismaz birde gösterge de 3tane 000 bolyle sıfır olan bölüm nasıl çalışır yardiminizi bekliyorum acilllll

Arkadaşlar bereket 60 aldım fakat traktör istop ediyor mazot bitti 50 TL'lik mazot kuydum ama yolda gittiyimde istop edip durdu ve depoda ne kadar mazot olmalı mazot göstergesi de çalışmıyor mazot az olduğundan mi calismaz birde gösterge de 3tane 000 bolyle sıfır olan bölüm nasıl çalışır yardiminizi bekliyorum acilllll
Havasını al eğer bitip stop ederse mazot koy filtrenin üstünü bir aç 13 lük anahtar ile sonra otomatikten pompala aksın mazot sonra pompaya gel 18 lik anahtar ile mazot giriş yerini aç pompala mazot aksın sonra sık tekrar
Ondan sonra enjektör gevşet 17 ile biri veya ikisini yapsan olur enjektörlerin sonra pompala aksın marşa bas çalışır birazda öyle mazot aksın stop et sık tamam

Mazot bitene kadar çeker 50 TL'lik koydu isen yeter yani havasını al

Elektronik pompa olduğu için havasını kendi alır arkadaşlar. 000 yazan yer ise kuyruk mili devir saati. Kuyruk milini çalıştırınca devir göstermiyorsa müşür arızalı olabilir. İstop etmesinin sebebi belki yeterli mazot gelmiyordur filtreye bakın bir de

Resimler ve ekler

• Screenshot_2020-04-01-19-12-17.png
    Screenshot_2020-04-01-19-12-17.png
    346.2 KB · Görüntüleme: 38