BI FIKRI OLAN VARMI?

Ynt: BI FIKRI OLAN VARMI?

ben de net yavas 240 p de ızledım romorkun uzerınde bısey var sonra vıdeo yu360p ye cektım bekledım doldu bıdaha ızledım bı bant oldugu bellı oluyor :D sonra dedım ben bunu cozecem :D aldım 720 p ye bekledım bekledım ama ızledım sonra cozemedım :D :D sızlere de sorayım dedım :D

ılk aklıma gelen romork u ıyı ce doldurabılmek ıcın dıye dusundum ..degıl
yaklasamdıgı ıcın dedım oda degıl ara da daha mesafe var yaklasabılır traktor
sızde elek dedınız bence o da degıl hanı sellektor dusunuldugunde cok kucuk bı aparat temızlemek ıcın :D

ıkı ucu b.klu bı degnek neresınden tutsak acaba :D

ertac sahın link=topic=61669.msg685242#msg685242 date=1358092529' Alıntı:
ben de net yavas 240 p de ızledım romorkun uzerınde bısey var sonra vıdeo yu360p ye cektım bekledım doldu bıdaha ızledım bı bant oldugu bellı oluyor :D sonra dedım ben bunu cozecem :D aldım 720 p ye bekledım bekledım ama ızledım sonra cozemedım :D :D sızlere de sorayım dedım :D

ılk aklıma gelen romork u ıyı ce doldurabılmek ıcın dıye dusundum ..degıl
yaklasamdıgı ıcın dedım oda degıl ara da daha mesafe var yaklasabılır traktor
sızde elek dedınız bence o da degıl hanı sellektor dusunuldugunde cok kucuk bı aparat temızlemek ıcın :D

ıkı ucu b.klu bı degnek neresınden tutsak acaba :D
Sende az buçuk ingilizce vardır, pm at.:) Bilader bu ne ayak, sen ayaksın de.;D

sahin aga link=topic=61669.msg685254#msg685254 date=1358093790' Alıntı:
Bu adamlar palet sayesinde buğdayı eliyor ve kendilerine alıyorlar; arta kalan sap ve çöpleride ülkemize ihraç ediyorlar.
Başaka bi şey olamaz bu.
O kadar kötümser olma, ithal edilen saplı çöplü buğdaylar 38-40 glüten değerindeymiş, bizimkiler ise yem bile olmazmış. Ben demedim, tüccar ve un fabrikası sahibi dedi.:D

ilk traktörün gelişine bakın o elek dediğiniz şey römorkun yan tarafına açılıyor ve dükülen buğdayı römorka taşıyor orda elek olma ihtimali sıfır çunku helezonun döktugu yer tam olarak altı boş olan yer bir anda o kadar bugdayı eleyemez ve ayıklayamaz o palet.

ben bu sistem ne diye yazıp sordum bana gelen cevap.bu vagonun buğday taşımayla alakası yok başka bişey için üzerindeki apart takılıydı esas buğday romorklarını bi TÜRK komşusu varmış o almış adamda biçer tarlaya girince bu remork boş olduğundan onu takmış.kıllık olsun diyede kayıt yapıp atmış olay bu.( mesala yani)

3-4 arasında belki götürüyor olabilir sanki o bant yana açılıyor gibi ama 2.dkdan sonra bir boşaltma kısmı daha var aynı biçer ordaki romorka kolayca boşaltıyor :S