Biçer parası

Rabbim kaza bela vermezse 15 gune biceriz
1ton civari verim
1ton civari sap verimi bekliyorum bu tarlada 2ltye yakın yakit yakar
1 ton buğday ve 1 ton sap verimi..?
Türkiye ortalamalarının aşırı derece ustunde bir verim buğdayın cinsi nedir gerçekten sonucu bilmek isterim eğer bu rakamlara ulaşsın hemen gelip aynı buğdaydan tohumluk alacağım ben 23 yıldır profosyonel çiftçilik ve hayvancılık yapıyorum böyle verim ne duydum ne gördüm Türkiye'nin her tarafına gittim ziyaret ettim inceledim tohumlar getirdim hiçbir şekilde bu verimi ne duydum ne aldım sonucu merakla bekliyorum bereketli olsun inşallah

1 ton buğday ve 1 ton sap verimi..?
Türkiye ortalamalarının aşırı derece ustunde bir verim buğdayın cinsi nedir gerçekten sonucu bilmek isterim eğer bu rakamlara ulaşsın hemen gelip aynı buğdaydan tohumluk alacağım ben 23 yıldır profosyonel çiftçilik ve hayvancılık yapıyorum böyle verim ne duydum ne gördüm Türkiye'nin her tarafına gittim ziyaret ettim inceledim tohumlar getirdim hiçbir şekilde bu verimi ne duydum ne aldım sonucu merakla bekliyorum bereketli olsun inşallah
Gectimiz yil 1100kg verim alindı dekara 800 900 kg sap verimi alındı ben arkadaşa remork gotürdüm canlı şait oldum önceki yıllarda 800kg altına hiç düsmedi ceşit adagio
İnşAllah hedeflediğin verimi alırsın abi
Teşekkur ederim insallah hayirlısı
Güle güle yemek nasip olsun.Maşallah.
Allah razı olsun teşekkür ederim

Gectimiz yil 1100kg verim alindı dekara 800 900 kg sap verimi alındı ben arkadaşa remork gotürdüm canlı şait oldum önceki yıllarda 800kg altına hiç düsmedi ceşit adagio

Teşekkur ederim insallah hayirlısı

Allah razı olsun teşekkür ederim
Cemal bey Maşallah bu verimler kurudamı sulu tarımdamı alındı hangi firmanın tohumu nerden temin edebiliriz bu sene denemek istiyorum

Tamam insAllah araştırıp bu sene deneyeceğim (çiftçilik yaparsam tabi )
Screenshot_20220615-133838_Chrome.jpg