BİÇERDÖVER FANATİKLİĞİ :D

bir tek laverda mız yok civarımızda. beklerim tarafını değiştirmek için 1 tur atsak yeter 2. Ye gerek kalmıycak :) :)
Laverda temin ederiz, yenisi olmasada. Sergen de calisan M132 var 2 tane biri tarla kenarinda curumeye terk edilmis [emoji4]

Arada koyde calisan TC56'ya da bictiriyoruz. Dedigin gibi CX'e binersem hersey olabilir. [emoji4]

Bir de L95'i denemek isterim tabi sma o ayri[emoji4]

Laverda temin ederiz, yenisi olmasada. Sergen de calisan M132 var 2 tane biri tarla kenarinda curumeye terk edilmis [emoji4]

Arada koyde calisan TC56'ya da bictiriyoruz. Dedigin gibi CX'e binersem hersey olabilir. [emoji4]

Bir de L95'i denemek isterim tabi sma o ayri[emoji4]

Bizim köyde birtane m120 vardı sahi yaa hatırlattığın iyi oldu :)

beklentini düşük tutma tc56 yı 2 ile çarp zihinsel olarak öyle gel :)

L95 i de deneyebilirsin sıkıntı yok :) ama hiç rektefe olmadı canlı değil birde ek 300 kg kadar ağırlık var söyleyim beklentin çok olmasın orta halli bir alet üzmez çokta sevindirmez :)

• Beğen
Tepkiler: LORD59
Bizim köyde birtane m120 vardı sahi yaa hatırlattığın iyi oldu :)

beklentini düşük tutma tc56 yı 2 ile çarp zihinsel olarak öyle gel :)

L95 i de deneyebilirsin sıkıntı yok :) ama hiç rektefe olmadı canlı değil birde ek 300 kg kadar ağırlık var söyleyim beklentin çok olmasın orta halli bir alet üzmez çokta sevindirmez :)
TC56 x 2 .. Suleyman eyvah diyom[emoji4]

Bizim Same explorer 90'in rolantideki direkdiyonundan sonra cennet gelir L95. Bir de sesi kafa tirmalamasin yeter simdilik

8044dd721e502a3b5c3be980cbef447b.jpg

Orjinal kabin mumkunse su sogutmali Same lazim o zaman.

L95'leri eskiden beri severim. Ama Same'nin yakiti bize, daha dogrusu surekli kullanan babama cok iyi geliyor, traktorden her indiginde yakitini methediyor..[emoji4]

97 de bizdede vardı 90 lık :) abartısız bir john deere nin yarısı kadar yakar hemen hemen aynı işi yapar :)

nerdesin [MENTION=55452]islam doğan[/MENTION] ben muhabeti bağlayıp ismail i kandırdım sen yeşilde yanlız kaldın :D :D

• Beğen
Tepkiler: LORD59
Sarı candır gerisi heycan dır anlatılmaz yaşanır.Turbo sesini dinleyen bir daha dinlemek istiyor. Vazgeçemiyor.Şu uyarıyı da yapayım her sarı da bulunmayan cx e has olan ozelliktir. Daha fazla ayrıntılı ve detaylı bilgi için muracat [MENTION=51323]DuSTeRo[/MENTION] tarafından verilecektir...

Son düzenleme:

Haberim olsun yeter ismail :) 310 bizim köydede var sadece kendine biçiyor :)

Sadece kendilerine biçiyorlar derken , küçük olduğu anlamına gelmiyor, piyasaya iş yapamayacağı anlamına gelmiyor , dışarı biçince çok arıza yapacağı anlamına gelmiyor , 1 TON luk buğdayı biçemeyeceği anlamına gelmiyo uyandırayım canım :D :D İçindeki düşünceleri buraya yazdım ama kızmazsın herhalde :D :D

Not: Yarın askerlik şubesine gidiyorum . Yarından itibaren Medionu almama gün say bence :D Üstünden geçmezsem CX in :D

• Beğen
Tepkiler: DuSTeRo
Eline sağlık Görkem iyi olmuş :D Fanatiklikten millet biribiriyle kavga ediyor . Bu tür muhabbetler yüzünden birbiriyle konuşmayan insanlar tanıyorum.
Herkes karşıdakinin malına , düşüncesine saygı göstermeli bence. Belki de adamın senin traktöründen , biçerdöverinden almaya parası yetmiyordur bilemezsin . Kimseyi küçük düşürmeye değmez.
En güzeli senin kapındakidir...

Sen şimdi Süleyman'a [MENTION=51323]DuSTeRo[/MENTION] fakir mi demek istedin :D

• Beğen
Tepkiler: islam doğan
Sadece kendilerine biçiyorlar derken , küçük olduğu anlamına gelmiyor, piyasaya iş yapamayacağı anlamına gelmiyor , dışarı biçince çok arıza yapacağı anlamına gelmiyor , 1 TON luk buğdayı biçemeyeceği anlamına gelmiyo uyandırayım canım :D :D İçindeki düşünceleri buraya yazdım ama kızmazsın herhalde :D :D

Not: Yarın askerlik şubesine gidiyorum . Yarından itibaren Medionu almama gün say bence :D Üstünden geçmezsem CX in :D

Sen ne fesat adamsın aklımın ucundan bile geçmeyen düşünceleri sıralamışsın haseeet fesaaaat kıskaaaanççç :D :D :D

Ayrıntı verdim sadece yahu bak sen açtın ama :) kendine biçince arıza nie yapsın dicemde hergün çekiçlemeye doyamıyolar biraz beceriksizliğinde etkisi var tabi pervane şişlerini tabla bıçağına yediren adamdan ne beklersin :D :D

Üstümdenmi geçeceksin gel geç ayıpsın senin için 3 şartel düşerim Toretto da olsa Brian için aynısını yapardı :D :D :D :D
[MENTION=8099]nailyetek[/MENTION] abi sen uyma buna dolaştık andino buğdaylarını 1 tonluk buğdaylarını var esas ağa o biz biçemiyoz okadar bizim biçer de biçmez zaten o ondan Claas alıyor :D

Ee arkadaşlar hep yabancı biçerdöverleri övüyoruz. Bizim iyi kötü yerli biçerdöverimiz olmayacakmı artık. Her sene binlerce euro yurtdışına akıyor.
Çok doğru söylüyosun abi:), yerli biçer yapılsın ilk başta iyi olması beklenemez tabiki yıllar geçtikçe hatalarından ders çıkarması gerek
hatalarından ders çıkaramayan tümo erkunt gibi yerli olacaksa hiç olmasın:p
Görkem adam nasıl gülüyor öyle marşa basıyonda çalışmıyor gibi :)
Eline sağlık güzel olmuş.
Bir kaç kişi bir araya gelip böyle bir videonun ses montajı yapmak gerek çok aklımdan geçiyor ama ben dayanamayıp gülüyorum :)
Aküsü bitmiş Ercan abi:D:D
teşekkürler:)
en iyisi altyazı nabacan sesli montajı:D