Biçerdöver işi (batman diyarbakir)

Antalya korkuteli li mantarcı iflas etti bu yıl gelmezler artık,adamın 28 tane biçerdöveri bi o kadarda büyük balya yapan traktörleri ve bu balyaları yükleyen makinaları vardı

iflas işini nerden duydunuz yada aynı kişidenmi bahsediyoruz bilmiyorum ama geçen hafta parça almak için korkuteline gittim 7. makinanın bakımını yapıyorlardı
iflas yok ama elindeki medionları satıyor hepsi tucano olacak diyordu

bende çiçekli köyündenim(kızıl osmanlı) musanın ali'nin ogluyum bizde de 2013 5070 var sıfır 5.80 alacaktık euro fırlayınca bunu aldık bir iki seneye sıfırlarız allaha emanet ol

Kardeşim geçen babama lafi açildi sordum meğer dedelerimiz eski ahbap mis aralarinda lafla biterdi para isi senet bile olmazdi dedi hatta babam da babanla konusmus ben demeden o dedi 5070 almislar diye hayirli olsun sizinkide allah kaza bela vermesin

• Beğen
Tepkiler: MURAT40
Antalyalı bir ekip vardı bende bu yıl durumları iyi değil diye duydum medion vardı bu kaç farklı markadan vardı 2 John Deere birde valtra 6 silindir traktör balya yapan vardı yükleyiciler vs vardi 5-6 yıldır gelip sap karşılığı biçim yaparlardı yılda ortalama 25-30 bin dönüm yer bicerlerdi sadece bizim köyde iyi para kaldırdılar bu yıl iyi degilmis durumlari