bize bir motorsiklet lazim tavsiye edin

Ynt: bize bir motorsiklet lazim tavsiye edin

yamaha ybr 125 alacaksın daha arkana bakmayacaksın yakıtı yok konforlu titreme yapmaz sessiz dayanıklı ve parcası ucuz daha ne olacakki zaten alısan daha ayrılamaz bence hic cin mallarına bakma kalite herzaman kalite bende var 2005 50000 de hala canavr

abiler adam vur diyo siz öldürüyorsunuz 150 lik ler honda lar yan kalkıyo :D abicim ideal olarak 100luk alırsın vergısı olmaz fakat plastık dağılır sen 125 lık tipi 100 luk al sana hem ideal hem ömürlük olur zaten pek de tutkun yok anladğığm kadarıyla işimi görsün yeter diyosun marka farketmez hepsının motoru aynı kanuni de aynı mondialide aynıçelik de aynı yuki de aynı motor kullanıyo parça bakımından mondial derım ben

100 lük kanuni önerırım, kaliteli ve turk malı ... motoru karburatöru japon parçası ucuz ikinci el piyasası var az yakıyor vergısı yok vitesli ama debrıyajı yok kalkış ve vites atış otomatık vites seçimi manuel olarak ayak ıle yapılıyor... 85 km hız yapıyor 3.5 lıtre ıle 260 km gıdıyor...bence tercıhın ne olursa olsun jantlar mutlaka dökum olsun tel jantın ayarı kaçıyor uğraş dur sonra...bu arada yukı de Turk malıdır çin değil fıyatı uygun bırşey bakıyorsanız yukı uygun olur eskıden dıkış makınesı vs yapıyorlardı artık motor da yapıyorlalr ama servıs konusunda durumu nasıl bılmıyorum... mondıale hıç bulaşma derım... dıkkat edersen japon malından hıç bahsetmedım bılıyoruz ıyı motordur hoonda yamaha ama hem kendısı hem parçası pahalı 2.elıı yok vs... vs...

honda titan alcana benmkini al daha iyi :) nasıl olsa yeni sürümü. titan az daha güçlüdür ama cgl sana fazlalıkla yeter. :)
bencede tel jant alma döküm olsun. :) birde yüksek olan tiplerden al :)