BKS mi Matris İmera mı?

02.02.2013
216
102

Arkadaşlar Aysan alacağım. 25 ayak BKS veya döşemenler marka Aysan fiyatı 4.500 TL. 25 ayak matris imera yaylı Aysan 9.500 tl. Arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz çok fark var aralarında aklım çok karışık. İmera almaya değer mi acaba ?

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Merhaba, ekipman hakkında bende yorum ve önerilerinizi bekliyorum. İpart projesinden hibeli ekipmana başvurduk.
a390fda8-020c-4827-bb2a-56f7ae7c91eb.jpg

Dik rotovatörün büyüğüne fazla heves etmeyiniz, 2,50 metre bence yeterli olur, kuyruk mili dişlisi 1500 saat balye makinesi kullanımında değiştirdik.

2.5 m. Dik rotovatörü denedim. T5’in Teker izlerini anca kapatıyordu onun için 3 m. ideal diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi motoru çok zorluyor ama sürülmemiş tarlada kullanmıyoruz. 114 hp traktör çeker galiba!

2.5 m. Dik rotovatörü denedim. T5’in Teker izlerini anca kapatıyordu onun için 3 m. ideal diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi motoru çok zorluyor ama sürülmemiş tarlada kullanmıyoruz. 114 hp traktör çeker galiba!
Bu sene tümosan kuyruk mili kopardı sürük yerde haberin olsun .2.5 senin yraktöre göre tatmin edici bence.yine de kafanı karıştormayayım ben bir vites düşük giderim dersen olabilir.hoca yazmış kuyruk mili zayıf demiş