Bu 5 şeyi çocuğa asla yedirmeyin

Ynt: Bu 5 şeyi çocuğa asla yedirmeyin

Freston link=topic=51720.msg526560#msg526560 date=1328124328' Alıntı:
En iyisi abi zararsız ucuz bizde traktörlerle gidiyoruz çekiyoruz 2-3 bira o kadar gölün başında birazda balık ızgara ohh
alkolüde hep tadında bırakıcansın içerkende irade sahibi olucaksın bizim memleketten gelen bir şey var her halde başladımı içmeye bırakamıyorum akşam bir tane 35 ' lik rakı içtim üstüne 5 tane bira içtim eve geldim 2 dublede yapma şarap içtim bu sabah erken kalktım dükyanda işler vardı öğlene kadar zor ayıldım

Ahmet745 link=topic=51720.msg526567#msg526567 date=1328124731' Alıntı:
on numara işte en güzeli kardeşim. bizim baraka bu kış günlerinde muhteşem oluyo fettah akşam üstü gidiyoruz ilk baş mangal yakıyoruz sobayıda ateşliyoruz bide şarjlı araç tvsi aldık muhteşem oluyo..
bizim baraka yok valla abi köyün sulama barajına gidersek orda var bi kırma dökme biyer ama orası tehlike oluyor çok derin seben gölüne gidiyoruz kışın falan uzak ama manzarası mükemmel bişey alabildiğine su var kuşlar falan tam bir kuş cenneti oraya bi ızgara bi salata 2şer 3er bira oh deymeyin keyfime daha iyisi yok.
djzeus link=topic=51720.msg526578#msg526578 date=1328125214' Alıntı:
alkolüde hep tadında bırakıcansın içerkende irade sahibi olucaksın bizim memleketten gelen bir şey var her halde başladımı içmeye bırakamıyorum akşam bir tane 35 ' lik rakı içtim üstüne 5 tane bira içtim eve geldim 2 dublede yapma şarap içtim bu sabah erken kalktım dükyanda işler vardı öğlene kadar zor ayıldım
tabi yerinde bırakmak lazım sonra tadsızlık çıkıyor

Freston link=topic=51720.msg526579#msg526579 date=1328125295' Alıntı:
bizim baraka yok valla abi köyün sulama barajına gidersek orda var bi kırma dökme biyer ama orası tehlike oluyor çok derin seben gölüne gidiyoruz kışın falan uzak ama manzarası mükemmel bişey alabildiğine su var kuşlar falan tam bir kuş cenneti oraya bi ızgara bi salata 2şer 3er bira oh deymeyin keyfime daha iyisi yok.tabi yerinde bırakmak lazım sonra tadsızlık çıkıyor
o tarafa işim düşerse uğrarım bi mangalda bana yakarsın böyle anlatıp özendiriyosun..

konu başlığıyla pek alakası kalmamış,
bence içtiğiniz şeyleri bırakmaya çalışın. malum hem sağlığa, hem keseye hemde salih amale zarar...
konuya dönecek olursak cips de ekleyebiliriz...
şükür çocuklarıma yedirmiyorum...

teşekürler. ben ve biz ailcek hanım tarfı ve ben tarafı %99 u sigara ve alkol almıyoruz.kullnamıyoruz.çocuklarım kül tabagının ne oldugunu bilmiyor............sizlerde tavsiyem.hayat çok kısa.zaman su.can çok kıymetli.
bu dünya bir agaç,bizler sizler gölgesinde oturan bir yolcuyuz.
can ve can çok kıymetli.
en azından sigara-alkol u azaltarak başlabilirsiniz.
bakın burada bir arkadaşımız KUBATO almıştı sigara parasına.
gelin arkadaşlar şu GDO dan uzak olalım.en azından kükçük küçük başlayarak kimyasalsız ürün yetiştirelim.
hadi başlayalım......................