buda benim 6206 efsanem

Ynt: buda benim 6206 efsanem

vayy yusuf abim hayırlı olsun..sonunda doğru olanı yaptın..helal olsun güle güle kullan..bunun gibi makina bulamazsın sırf zevk,haz için bile binersin bu motora motorsiklet kadar yakar..baya güzelmiş temiz duruyo..o makinada o yıllarda şuan 90 lı modellerdeki motorlarda olmayan özellikler var..60 hplik susuz yağ soğutmalı motor..bağımsız kuyruk mili+el debriyajı çift disk fren taksi gibi rahat şanzıman..vs vs..benim dediklerimi dikkate alıpta aldın heralde..biz 10 yıl ekmek yedik bu makinadan..bu makina inanmazsın ama mf 285 le mf 275 in çekemediği römorkları çekti..alman harikası bi makina gübre saçma ilaç atma römork vs vs işler için mükemmeldir .çokta güçlü bi hayvandır..çok ağır işe sokmazsan seni gömer...:D tekrar hayırlı olsun başka paylaşımlarda yaparsın artık..fiyatı da normal zaten hep 9 10 bin arası gidiyo..temiz olanlar..

evet 1006 deutza karar vermemde senin etkin büyük ve inanki pişman olmadım dediğinden dahada müthiş bir makina ve inanılmaz az yakıt tüketiyor bugün bu makinayı aynı kalitede üretmeye kalksalar inan en başta birtane daha alırım süper makina sağol kardeşim yüreğine sağlık

şarklılı18 link=topic=54575.msg580991#msg580991 date=1334511607' Alıntı:
hayırlı olsun abi .. bunun orjinal farlarına ne oldu, aslına uygun bulamadınmı :)
alırken böyleydi köyde birtane daha var oda aynı hem çokta önemli değil herhalde
salih019 link=topic=54575.msg580997#msg580997 date=1334511814' Alıntı:
Hayırlı olsun.güle güle kullan
teşekkürler sağolunn