BUDA BENİM ARKADAŞIMIN 80.4 ZF YAĞMUR YAĞIYOR YENİ MERAK BİZDE ÇAYIR SÖKÜYORUZ

Ynt: BUDA BENİM ARKADAŞIMIN 80.4 ZF YAĞMUR YAĞIYOR YENİ MERAK BİZDE ÇAYIR SÖKÜYORUZ

E SERİ DAHA RAHAT VE SERİ GİDİYOR.TAM DENEMEDİK AMMA BİZE ÖLE GELİYOR. ZF NİN ŞANZUMAN FARKI E SERİ DAHA RAHAT. E SERİSİNDEDE ŞANZUMANI KÜÇÜK GİBİ MOTOR GÜCÜ FAZLA GELİPDE PARÇALAR DİYE KORKUYORUZ BUNUDA ZAMAN GÖSTERECEK

Ynt: BUDA BENİM ARKADAŞIMIN 80.4 ZF YAĞMUR YAĞIYOR YENİ MERAK BİZDE ÇAYIR SÖKÜYORUZ

bu sene ilk yazın benim herkde bunların hepsini deneyeceğiz. 7 değişik marka motor kullanacağız.6445 mf......80.4 eseri erkut......80.4 zf.......hattat 85...tümosan 8280 tek çeker.......70 zf erkut.....55 56 tek çeker fiyat......süper videolar çekeçem. her şey daha berli olacak. yakıtlarına bakarız..

Zf ve E Serisi Arasındakı, yakıt , çekiş Farkını somut Sekilde, bize yansıtırsan cok müteşekkr oluruz Muhtarım. Tumosan Zaten iyi çekiyor diyorlarr :D yakıtıda Azmiş

erkuntum koçum benim helal be işte bu traktör alınır 4 pistonlusu hiç daralmıyor.3 pistonlu bazen boğuluyor ama

işte benim motor :D takviyedeyken şanzumanın sesine hastayım :D takviyeye takınca motorun sesini bastırıyor şanzumanın sesi :D