BUDA BENİM EMEKTAR ARKADAŞLAR

Ynt: BUDA BENİM EMEKTAR ARKADAŞLAR

emeğine sağlık arkadaşım işi görüp seni başkalarına muhtaç etmedikten sonra en iyi traktördür ne demişler elin iyisi elindekisi paylaşım için teşekkürler ...

yorumlarınız için sağolun beyler teşekkürler,
evet emektar biraz bakım istiyor lakin sadece dış bakım.dedem rahmetli sıfır almış zamanında ama babam pek bakmamış.
43 yaşında ama sıfır traktör verseler vermem işimi görüyor başımdan bile aşıyor.

arkadaşlar bişey sorcam köyde elemanın biri nh tt50 aldı 4*4 çok fazla konuşuyor çok övüyor benim baba ile ona gözüm kesiyor yazın bakalım çekiştireceğiz artık gurur meselesi oldu yani yoksa uğraşmam;
sizler ne dersiniz çekebilirmiyim.

fatih69 link=topic=51020.msg514587#msg514587 date=1326893144' Alıntı:
arkadaşlar bişey sorcam köyde elemanın biri nh tt50 aldı 4*4 çok fazla konuşuyor çok övüyor benim baba ile ona gözüm kesiyor yazın bakalım çekiştireceğiz artık gurur meselesi oldu yani yoksa uğraşmam;
))) Ford bu koparsa yeridir ;)

kardeşim tt 50 benim 3610 u kesmez yumruk kadar motor boşa mozot yakmaya değmez bende de 73 model 5 binlik de var.4 çekerde olacak sa bağlayı ver kolların üstünden gezdir evi köyü bi o motorun sahibi sokakda bulmuş motorunu galiba...

vay be işte efsane bunların çalışması hiç bi motorda yok kar buz dinlemez akün ve dinamon iyiyse hep bi kullanana denk gelip sormak istiyordum kuyruk milin hiç arıza yaptımı orjinalmi ve bağımsızmı? onun 4 çekerde asılmasına karşılık sende kolların üstünden geçir zinciri nereye istersen gezdir.

fatih69 link=topic=51020.msg514587#msg514587 date=1326893144' Alıntı:
5000 lik seri 1 tt 50 takviye 1 çiftçeker ford yine çeker