BUDA BENIM ÜZÜMLERR ARKADAŞLARR GECEN YILLARIN

tp://bit.ly/c25MCx]
567u8.jpg
[/url]

Ynt: BUDA BENIM ÜZÜMLERR ARKADAŞLARR GECEN YILLARIN

YETİŞTİRİP SATIYORUZZ SIZLERDE NASIL KI ARPA BUĞDAY YULAF PAMUK GİBİ ŞEYLER EKIP BICTINIZ GİBİ BENDE DE ÜZÜM YETIŞTIRICİLİĞİ VARR İHRACAT VEYA İÇ PIYASADA SATIYORUZZ AMA GENELI IHRACAT VERIYORUZZ

muratyurdakul link=topic=55221.msg587961#msg587961 date=1335958696' Alıntı:
YETİŞTİRİP SATIYORUZZ SIZLERDE NASIL KI ARPA BUĞDAY YULAF PAMUK GİBİ ŞEYLER EKIP BICTINIZ GİBİ BENDE DE ÜZÜM YETIŞTIRICİLİĞİ VARR İHRACAT VEYA İÇ PIYASADA SATIYORUZZ AMA GENELI IHRACAT VERIYORUZZ
Değerli arkadaşım müsadenle birkaç sorum olacak. Bu gördüğümüz üzüm cinsi nedir.(trakya ilkeren,mevlanaveya sultani olabilirmi.)Galiba sofralık çeşitleri yetiştiriyorsunuz.Asma başıkaç kg alıyorsunuz.Bide sizde alfons,redglab çeşitleri varmı? Şimdiden teşekkürler.Bereketli sezonlar.
Dqn link=topic=55221.msg587950#msg587950 date=1335957169' Alıntı:
Hay maşallah, bunlar kargoyla gelirmi ki :)
Muhmmet adresini yolla üzümünün benden inşallah.

sağ olunn arkdaşlarrr sultaniye cekırdeksız buu tabı bunun yanında red globee ve razakı üzümlerıde yetıştırıyorumm bu yıl verım güzell gıbı olcakk üzümler cok cünküüü denızlıyee geldınızde gezdırım bi gün sizi

muratyurdakul link=topic=55221.msg588536#msg588536 date=1336043102' Alıntı:
sağ olunn arkdaşlarrr sultaniye cekırdeksız buu tabı bunun yanında red globee ve razakı üzümlerıde yetıştırıyorumm bu yıl verım güzell gıbı olcakk üzümler cok cünküüü denızlıyee geldınızde gezdırım bi gün sizi

Ustam bunlara hangi gübreleri kullanıyorsunuz? Bir de damlama mı?

demir45 link=topic=55221.msg589204#msg589204 date=1336141441' Alıntı:
Ustam bunlara hangi gübreleri kullanıyorsunuz? Bir de damlama mı?
sende de üzüm bağları var galıbaa yapacağın uygulama ya goree sorabılırsın uzatmaa şişirmee uygulamalarınıı sana yollarım bağın durumunu sen bana yazarsınn ona gore uygulama yaparızz bızdee şu ana cıceklenmee başladı beklıyoruz sılkme yapıcazz