Buda Benım ZETOR um :)

Ynt: Buda Benım ZETOR um :)

4/14 ya çok küçük kalıyo yada sizin topraklar ÇOK sıkı.. o sınıf diğer motorlar ne takıyo orda diyelim.

8441 ' ler (82 bg) bile 4/14 ' ü alıp gidiyo..

Kırklareli bizim burası Babaeski biraz sık yerler ama biz motoru alıdık pulluk almaya gittik landını 105 power mı ne var ya 4 lü 14 tam gelıyormul bilmem ne çekmez dediler bızde 4 14 aldık pişmanız 6 lı 14 bile çeker yol 2 ile gidiyorum boyle bişey varmı vitezleri bolmesi çok güzel :))

Biz 90 ' lığın rahat 5/14 ' ü taşıyacağını düşünüyoz... fırsat olmadı daha... o dediğin Landiniyi Proxima 90 zorluyo, çekiyo..

http://www.trakkulup.net/videolar-(alintilar)-217/landini-vision-105-zetor-proxima-90-cekisme/

Forterra, Proximadan üst seviye bu arada.. bg gücü bi yana kalıbı ebatı baya farklı.

İstediği kadar sık toprak olsun 10641 bu süt ineği değil :) (Zetorun resmi sayfasındaki bi reklam 'Zetor bu süt ineği değil)

Tam pulluğunu takarsanız... Ortalama 2,25 litre yakar 1,5 litreye kadar düşebilir..

Konya/Akşehir 7441 (72 bg) 5/14 alıp gidiyo... yalnız doğruya doğru toprak tam kıvamında, yumuşak..

Buyrun işte;

http://www.trakkulup.net/videolar-(cekimler)-406/zetorun-pulluk-performansi/

Sizin oralara gelmişliğim gezmişliğim var... topraklarınızı çok ayrıntılı bilmem ama Zetoru bilirim :)

10641 ' e 6/14 tak ona 4/14 ayıp olur derim..

Ne kadar zorlu toprak yapısı olsa da 6/14 ' ü çekmeyeceği tarla betonerme inşaat temelidir, zaten tarla değildir :)

Tekirdağda Zetor 90 ' a tarla gününde inadına bayıltmak için 8 ' li dönerli takmışlar... tekerlerinin dişlerini dipinden hep çatlatmış gene bayılmamış! Sıfır tekerleri gözümle gördüm dilim dilim... aynı yerde 90-95 ' lik başka bi motor gitmeye çalışmış bi sıra.. çekici gelmiş almaya..

Nasıl gidersen git... Verdiğin para inan yakıttan çıkar..

TM-120 ' ye... Video çekmesen de gözümle görmüş gibi inandım... zaten Zetorda gizli bi 20-30 bg var bi yerlerde, çözemedim ama şimdilik...

Zaten 102 ama 120 Bg niyetine kullan dedim.. :)

Bu arada yaşın-adın? Böyle takılıyom ya, tanımadan..