Buğday ot ilacı

Şimdi otbilaclarim geldi fakat Bayer sekator ve Bayer biopower beraber atılacak dedi ayrıca axial da var bu üçünün karışması nasıl olur veya axial i ayrıca mi atmak gerekiyor
IMG_20200327_124624301.jpg
IMG_20200327_124608270.jpg
IMG_20200327_124549080.jpg

• Beğen
Tepkiler: rifkiseker
Ekli dosyayı görüntüle 46380

PH DÜZENLEYİCİ bu ilacı kullanarak axial i diğer ilaçlarla karıştırıp atabilirsin dedi ziraat odası bana.ben kullandım.ancak ilac makinesine biraz su koyduktan sonra hemen bunu ilave etmeniz gerekiyor.1 lt 50 dnm siz ilaç makinesinin büyüklüğüne göre ayarlarsınız
Ben şimdi görüştüm axial i ayrı aticam 2 3 gün sonra ne olur ne olmaz

Sağolasın abim vallahi bende bilmiyorum 2 tane ziraat ci geldi 2 de aynı şekilde konuştu hatta 40 litre dediler axial i ben 35 aldim heryerde var mı bilmiyorum zaten görsem de anlamam fiyatı da 270 lira litresi burda Türkiye de 110 lira gümrük kapalı mecburen buradan aldim
Bence bir bilene goster Karacim yoksa axial atma olan tarlalara at axial bugsayi durduruyor

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01
Ben ziraat mühendisi ne baktırdım ilk gelen de ikinci gelen aynı şeyi söyledi o yüzden aldim 70 mg aticam kısmetse fazla atmayı düşünüyorum hayırlısı artik bakalım

Axialı kaliteli bir amino asit ile atarsanız ya da öncesinde attıysanız ve bitki bünyesine aldıysa axiali attıktan sonra da kuraklık çekmeyip iyi bir yağış alırsa hiç durdurmadan da atlatabilirsiniz. Ben 100 gram attım yerlerin %60ına hemen hemen hiç durdurmadı diyebilirim.

Axialı kaliteli bir amino asit ile atarsanız ya da öncesinde attıysanız ve bitki bünyesine aldıysa axiali attıktan sonra da kuraklık çekmeyip iyi bir yağış alırsa hiç durdurmadan da atlatabilirsiniz. Ben 100 gram attım yerlerin %60ına hemen hemen hiç durdurmadı diyebilirim.
Kısmetse pazartesi günü aticam salı günü yağışlı gösteriyor 3 gün sonra diğer ilacı atarım pas la beraber de yaprak gübresi atmayı düşünüyorum Nisan 15 gibi 20 kg amonyum nitrat %34.4 atarım kısmetse