BUĞDAYDA HANGİ AMİNO ASİT

Trakya’da böyle giderse hiçbirşey kullanmayabiliriz bazı bölgelerde buğdaylar sapsarı ve toprak gözüküyor inşallah hayırlısı olur
Amino asiti kuraklik stresi icin kullaniyorlar karamsar olmayin bence bu yil bence verim senesi olacak daha subat ayindayiz bizde nisan mayis aylarinda 2 yagmura bakar bizde verim

Valla isabionu da denedim megafolu'da. Güzel ürünler ama fiyat performans olarak Doğan Can Seyhan Bey'in Yaprakcan ürününü geçen sene buğday, ayçiçeği ve nohutta kullandım. Taban gübresiz kumsal tarlada potasyum ve magnezyum yerlerde olan tarlada 580 kg buğday biçtik. Diğer ürünlerde 320 kg ayçiçeği 290 kg nohut biçtik. Türkiye'de geçtiğimiz yıl 290 kg nohut biçen daha duymadım. Babam da daha 320 kg ayçiçeğini bizim tarlalarda görmemiş. Ayçiçeğini 3 tarlada denedim. 38 dekar ayçiçeğinin 30 dekarına kullandığım yer 320 kg ayçiçeği verdi. 33 dekar ayçiçeğinin 25 dekarına attığım yer 290 kg verdi. 42 dekar tarlaya kullanmadım 250 kg ayçiçeği biçtik. Kullandığım yerle kullanmadığım yerin ayçiçeğinin analizini yaptırdım. 75 gr bor ile kullandım yaprakcanı. Yağ oranı 4 puan yüksek çıktı.

Valla isabionu da denedim megafolu'da. Güzel ürünler ama fiyat performans olarak Doğan Can Seyhan Bey'in Yaprakcan ürününü geçen sene buğday, ayçiçeği ve nohutta kullandım. Taban gübresiz kumsal tarlada potasyum ve magnezyum yerlerde olan tarlada 580 kg buğday biçtik. Diğer ürünlerde 320 kg ayçiçeği 290 kg nohut biçtik. Türkiye'de geçtiğimiz yıl 290 kg nohut biçen daha duymadım. Babam da daha 320 kg ayçiçeğini bizim tarlalarda görmemiş. Ayçiçeğini 3 tarlada denedim. 38 dekar ayçiçeğinin 30 dekarına kullandığım yer 320 kg ayçiçeği verdi. 33 dekar ayçiçeğinin 25 dekarına attığım yer 290 kg verdi. 42 dekar tarlaya kullanmadım 250 kg ayçiçeği biçtik. Kullandığım yerle kullanmadığım yerin ayçiçeğinin analizini yaptırdım. 75 gr bor ile kullandım yaprakcanı. Yağ oranı 4 puan yüksek çıktı.
BU SÖZLERİNİZ İLE BU ÜRÜN EN AZINDAN DENENMEYE DEĞER.VE SİZİN GİBİ BU ÜRÜNÜ KULLANAN ARKADAŞLARIN YORUMLARINI DA BEKLERİZ.GEREKİRSE EN PAHALI İTHAL ÜRÜNLER İLE SEYHAN KİMYANIN ÜRÜNÜNÜ AYNI TARLADA ŞAHİTLİ DENER KIYASLARIZ..

BU SÖZLERİNİZ İLE BU ÜRÜN EN AZINDAN DENENMEYE DEĞER.VE SİZİN GİBİ BU ÜRÜNÜ KULLANAN ARKADAŞLARIN YORUMLARINI DA BEKLERİZ.GEREKİRSE EN PAHALI İTHAL ÜRÜNLER İLE SEYHAN KİMYANIN ÜRÜNÜNÜ AYNI TARLADA ŞAHİTLİ DENER KIYASLARIZ..
Hümükcan ı da, Yaprakcan ı da kullandım. İkisininden de memnun kaldım. Gerçekten de denemeye değer, dediğiniz gibi özellikle aynı tarlada şahit alan bırakılarak denendiğinde aralarındaki fark gözle görülür bir şekilde meydana çıkıyor. Doğancan kardeşimiz de ürünlerinin arkasında duruyor, ürünlerini kullandığımız tarlalarımızı en az üç kere kontrole geliyor.

Bugün süleymanpaşa ziraat odasında nufarm firmasının ürün tanıtımı vardı. Aminoasit ürünleri up grow ya da grow up ismi. Bir uygulama maliyeti 7,5 tl. Kökboğaz ve pasla birlikte kullanın diyorlar. Yaprakcanın bir doz maliyeti 4,4 tl. Ve içerik daha iyi.
O ZAMAN BU YIL 30 DÖNÜM AYÇİÇEĞİNİN YARISINA VALAGRO YIELDON DİĞER YARISINA DA HÜMİKCAN VEYA YAPRAKCAN UYGULAYIM BAKALIM ...