Buluşmaya gelemedim hepinizden özür diliyorum

Keşke bir bahane olsada oraları girebilsek bir zaman bulup , cennet vatanın her taşının altında bir hikaye gizli , her karış toprağında farkli alın teri var
Ben bu akşam programı izleyince duygulandım. Forumda hep tarım konuştuğumuz arkadaşların yüzlerini görmek beni sevindirdi. Ama katılamadığım için buruk bir sevinç yaşadım.

Maddi durumum el verseydi, Adıyaman'da en az 100 kişilik bir konaklama ve toplanma yeri hazırlardım. Açık bir müze olan ilçemde sizleri gezdirir ve en sonunda da nemrut dağına çıkardık, ordan güneşi izlerdik. Ama birgün durumum müsait olursa bu sözümün arkasındayım.

Yalnız nemrut dağına çıkmak için yazın gelmek gerekir.

Maddi durumum el verseydi, Adıyaman'da en az 100 kişilik bir konaklama ve toplanma yeri hazırlardım. Açık bir müze olan ilçemde sizleri gezdirir ve en sonunda da nemrut dağına çıkardık, ordan güneşi izlerdik. Ama birgün durumum müsait olursa bu sözümün arkasındayım.

Yalnız nemrut dağına çıkmak için yazın gelmek gerekir.
Gözünü seveyim ben Bi kere çıktım Nemrut a pötürge yolundan o yoldan daha çıkmam. Adıyaman tarafından nasıl bilmiyorum ama çok bakımsız kalmış tı son çıktığımda 3 sene önceydi