Burdaki bayi bu şekilde bi kampanya yaptı 5105 M serisi düşünüyorum... Kullananlar de

7131f8421a330e76e3b9d75caa693aa0.jpg

Sent from my iPhone using TrakKulüp

Burdaki bayi bu şekilde bi kampanya yaptı 5105 M serisi düşünüyorum... Kullan...

Burdaki bayi bu şekilde bi kampanya yaptı 5105 M serisi düşünüyorum...
Kullananlar detaylı şekilde bilgi ve tecrübelerini paylaşabilirmi...
bu ödeme şartlarında bu traktör alınırmı...
Peşinatsız 6 ay ara ile ödeme...

169.000 üsttede yazıyor zaten

Telefondan giriyorum dikkat etmemisim yalniz sizi cezbeden 5105m in iyi bi traktör olmasıysa ayni fiyatlara cok daha özellikli olan 5455 yada 5450 tavsiye ederim yok ödeme kolaylıgıysa cezbeden bence güzel bi fiyat hemen alın zira euronun bukadar yukselmesi bu traktörlerin 2017 de 200000 tlden baslayacaginin habercisi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: cmylmzzzz

Merhaba , 5105M kullanıcısıydım 10 güne kadar şunu söyleyebilirim eğer ödeme kolaylığı ise alma niyetinizi canlandıran bişey diyemem ancak bu parayı verebilirim diyorsan arkadaşın dediği gibi Massey derim. Saygılar

Tabi canım ödeme kolaylığının çok etkisi var...
Ama aynı durum masseyde olsa hiç tereddüt etmeden massey alırım...

• Beğen
Tepkiler: _sefa_
Telefondan giriyorum dikkat etmemisim yalniz sizi cezbeden 5105m in iyi bi traktör olmasıysa ayni fiyatlara cok daha özellikli olan 5455 yada 5450 tavsiye ederim yok ödeme kolaylıgıysa cezbeden bence güzel bi fiyat hemen alın zira euronun bukadar yukselmesi bu traktörlerin 2017 de 200000 tlden baslayacaginin habercisi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok doğru bir açıklama.Bu döviz kurları gelecek senenin nasıl sıkıntılı olacağını bas bas bağırıyor.Yalnız bence 6 ayda bir ödeme sıkıntı olmaz mı ben kredi konusunu araştırdım ziraat de 6 ayda bir ödemeli toplamda 5 yıllık kredi veriyor.Sıfır peşinat olması cezbediyorsa eğer ona bir şey diyemem.Hakkınızda hayırlısı olsun.

Cevap: Burdaki bayi bu şekilde bi kampanya yaptı 5105 M serisi düşünüyorum... Kullan.

Burdaki bayi bu şekilde bi kampanya yaptı 5105 M serisi düşünüyorum...
Kullananlar detaylı şekilde bilgi ve tecrübelerini paylaşabilirmi...
bu ödeme şartlarında bu traktör alınırmı...
Peşinatsız 6 ay ara ile ödeme...

Yıllık 34.000 tl, aylik 3000 lira. Cok para, en ufak sallantıda ocağı dagilir insanın. Pesin para varsa al, taksit az değil. Ciftci seneden seneye odeme yapabilir, 34.000 dememisler, 6 aylik 17.000 deyip kafa karisabilir. Pazarlama hilesi, 10 tl yerine 9,99 tl gibi.