Bursa Tarım Fuarı 2014 fotoğrafları

Ynt: Bursa Tarım Fuarı 2014 fotoğrafları

çok güzel paylaşım ercan abi biz fuara gidemedik ama sayende gezmiş kadar olduk fendtte kabinsiz orta tip bir traktör gördüm sanki yeni mi çıkarmışlar??birde jd 8R yokmuş herhalde:)

ydincbayram link=topic=78319.msg926944#msg926944 date=1413575212' Alıntı:
Sağol Ercan sayende gitmiş kadar olduk.
Saol Yakup abi :)
eyup reis33 link=topic=78319.msg927023#msg927023 date=1413608559' Alıntı:
çok güzel paylaşım ercan abi biz fuara gidemedik ama sayende gezmiş kadar olduk fendtte kabinsiz orta tip bir traktör gördüm sanki yeni mi çıkarmışlar??birde jd 8R yokmuş herhalde:)
Saol Eyüp ben 7R ye bile razıydım ama getirmemişler 6r ile idare ettik :)

ellerınıze saglık arkadaşlar gerçekten çok guzel resımler fuara katılım ıyı imiş çakma mala gelınce bu gorduklerınız hep uzelın ıflasından sonra çıktı çunku yan sanaının ellerınde bazı resımler vardı bunları değerlendırelım dedıler bırazda ufak tefek değişiklık yapalım olsun sana xx veya ww fırma ama sonuç gerısı yok serıye dokemedıler uzel yerını bence kaybettı artık onun yerını bazı fırmalar aldı daha çokxx ıle ww fırmaları goruruz

ismailozmen74 link=topic=78319.msg927203#msg927203 date=1413651072' Alıntı:
ellerınıze saglık arkadaşlar gerçekten çok guzel resımler fuara katılım ıyı imiş çakma mala gelınce bu gorduklerınız hep uzelın ıflasından sonra çıktı çunku yan sanaının ellerınde bazı resımler vardı bunları değerlendırelım dedıler bırazda ufak tefek değişiklık yapalım olsun sana xx veya ww fırma ama sonuç gerısı yok serıye dokemedıler uzel yerını bence kaybettı artık onun yerını bazı fırmalar aldı daha çokxx ıle ww fırmaları goruruz
Teşekkürler saolun :)
Aynen öyle abi fuarda çakma mal orjinalinden daha çoktu :)

tümosan bahce serisi traktörlerinin ön kaporta görünümü değiştirmiş biraz traktöre benzemişbirde şu far görüntüsünü değitirse tamam olacak eski massey 240 lık farı gibi duruyor erkunt yada same gibi mercekli fara geçse artık iyi olacak yada daha estetik bir far yapısı olsa fena olmaz bir gideri olur en azından