çadırda büyükbaş girişimim

merhaba herkese.tekirdağ merkezde kendi tarlamda.2 dönüm.büyükbaş hayvancılığa başlayacağım.önce ruhsat izin vs alıp her şey hazır olunca da küçükten başlamak istiyorum.
kaç hayvanla başlamam lazım ki uğraştığıma değsin? fikir vermek isteyenleri dinlemek isterim.

Kirklareli luleburgazin koyunde ikamet ediyorum kayın biraderim 110 adet büyükbaş hayvan bakıyor.h8c memnun değil bilgin olsun.
Hayvancılık çok riskli bakımı çok zor ve aşırı fedakarlık isteyen bir iş . Süt 16.5 liraya satıyor. Köyümüzde kooperatif var ayrıca kooperatifin mezbaha da var bunlara rağmen şartların yorucu olduğunu belirtiyor.iyi hesap yapmak lazım

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: justibrahim
Kirklareli luleburgazin koyunde ikamet ediyorum kayın biraderim 110 adet büyükbaş hayvan bakıyor.h8c memnun değil bilgin olsun

Kirklareli luleburgazin koyunde ikamet ediyorum kayın biraderim 110 adet büyükbaş hayvan bakıyor.h8c memnun değil bilgin olsun.
Hayvancılık çok riskli bakımı çok zor ve aşırı fedakarlık isteyen bir iş . Süt 16.5 liraya satıyor. Köyümüzde kooperatif var ayrıca kooperatifin mezbaha da var bunlara rağmen şartların yorucu olduğunu belirtiyor.iyi hesap yapmak lazım
110 adet le bayağı çok değil mi .tecrübeli demek ki. Alexander abi 10 tane az mı

abi hangi köy bende lüleburgazda bir tektstil şirketindeyim.evrensekizde.